Čašník, čašníčka aj s ubytovaním, Wellness Hotela Spark**** ELISIS s. r. o.

ELISIS s. r. o.

  • Miesto práce: Wellness hotel Spark, Plavecký Štvrtok-Malacky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 000 EUR/mesiacpríplatky za víkendy, sviatky, nadčasy, akcie, svadby...
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca hotelového čašníka vo Wellness hoteli Spark Malacky, obsluha hostí, účtovanie na pokladni, starostlivosť o rajón, akcie, svadby, oslavy, školenia...

Príjemné prostredie a kolektív, zamestnanecká strava, grátis používanie wellnessu, transparentný platový systém , dovolenka preplatená v plnej výške priemerného čistého zárobku, mzda pravidelne k 10 dňu v mesiaci, školenia a kurzy zdarma.
V prípade potreby poskytneme aj ubytovanie.

Informácie o výberovom konaní

Práca na 12 hod. smeny, krátky/dlhý týždeň.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronomia a hotelierstvo

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vyučenie v odbore a prax , flexibilita, lojálnosť k firme,

Hotelierstvo, Gastronómia, Wellness, Konferencie, Teambuildingy, Spoločenské akcie,

Adresa spoločnosti

WELLNESS HOTEL SPARK**** Malacky - Elisis sro
520
900 68 Plavecký Štvrtok

Kontakt