Pridať inzerát

Montér ocelových konstrukcí-lezec

ELEKTROTRANS a.s.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35 000 - 50 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás čeká

· Montážní a výškové práce na venkovním vedení VVN/ZVN (montáž ocelových konstrukcí a další činnosti na stožárech vedení velmi vysokého napětí).

· Realizacie výstavby nového vedení, rekonstrukce, opravy a údržby.

· Práce probíhá po celé České republice podle nasmlouvaných zakázek (výjimečně v zahraničí).

· Práce probíhají venku přímo na lince vedení.

· Pracovní doba je na turnusy: 10 dní práce a 4 dny volna.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Montér ocelových konstrukcí-lezec by měl být pečlivý a spolehlivý, měl by být manuálně zručný a schopný pracovat ve výškách. Určitě by měl mít smysl pro spolupráci a být týmový hráč.

Výhodou bude, pokud budete umět

Výhodou určitě bude zkušenost v podobné práci, školení pro práce ve výskách,řidičský průkaz sk. C.

Co vám můžeme nabídnout

· nadstandardní platové ohodnocení

· 5 týdnů dovolené

· zaměstnanecké bezúročné půjčky

· až 2 SIM karty se zvýhodněným tarifem

· možnost nákupu akcií skupiny VINCI

· penzijní připojištění

· životní pojištění

· hrazené ubytování a doprava

· nadstandardní OOPP

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano