Pridať inzerát

DATART EUROPA Banská Bystrica hľadá brigádnikov

ELEKTROSPED, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,6 - 3,8 EUR/hod.základná mzda 3,60 €/hod. + PO - PIA interný príplatok 0,20 €/hod.,+ bonusy za predaj tovaru a služieb, príplatky za prácu v sobotu a nedeľu
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si študent denného štúdia a hľadáš brigádu na vykrytie voľných chvíľ? Začínaš deň s úsmevom, ktorý Ti vydrží až do večera? Nebojíš sa práce, rád komunikuješ s ľuďmi a máš záujem o spotrebnú elektroniku?

Tak práve TEBA radi privítame v našej prevádzke DATART EUROPA BANSKÁ BYSTRICA!
Budeš vypomáhať v predajni s predajom tovaru, služieb či príslušenstva, blokovaním alebo v sklade s príjmom a výdajom tovaru a s reklamáciami.

- pracovná doba podľa dohody od pondelka do nedele
- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- prvotné zaškolenie

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

- vek minimálne 18 rokov
- študent denného štúdia vysokej školy
- chuť pracovať, zodpovedný prístup
- ústretovosť voči zákazníkovi, spoľahlivosť

Spoločnosť ELEKTROSPED, a. s., je významným zamestnávateľom na Slovensku, ktorý od roku 2018 zastrešuje značky – DATART, Hej.sk a ETA. Poskytuje širokú ponuku elektroniky a množstvo kvalitných služieb, vďaka čomu si drží silnú pozíciu medzi internetovými obchodmi aj predajňami elektroniky na Slovensku. Spoločnosť vlastní vlastný vozový park, ktorým zvyšuje kvalitu doručovania objednávok z centrálneho skladu v Senci priamo k zákazníkom.
V roku 2021 sa počet zamestnancov ELEKTROSPEDu vyšplhal na vyše 360 a spoločnosť naďalej počíta s ďalšou expanziou na slovenskom trhu.
Značka DATART ponúka široký sortiment spotrebnej elektroniky, a to od veľkých domácich spotrebičov cez audio, video, PC až po malé domáce spotrebiče a rôzne príslušenstvo. Aktuálne má 16 predajní v najväčších slovenských mestách, ktoré zákazníci nájdu v obchodných centrách. Značka získala Cenu kvality za rok 2020 v súťaži ShopRoku v kategórii ELEKTRO a tiež Cenu kvality za rok 2020 v kategórii BIELA TECHNIKA.
Hej.sk je akčný internetový obchod so širokou ponukou elektra, hobby sortimentu, ale tiež chovateľských potrieb. Tento rok sa značka v súťaži ShopRoku prebojovala medzi finalistov o Cenu kvality za rok 2020 v kategórii OBCHODNÉ DOMY.

Značka ETA sa na slovenskom trhu stala synonymom pre domáce spotrebiče, a to vďaka svojej spoľahlivosti, dlhej životnosti a dostupnosti.

Bližšie informácie o našich spoločnostiach nájdete na: www.datart.sk, wwww.hej.sk, https://www.facebook.com/DATART.sk/ , https://www.facebook.com/hej.sk/ , www.eta.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov