DATART CITY ARENA Trnava hľadá brigádnikov na výpomoc v predajni a v sklade

ELEKTROSPED, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: DATART, Kollárova, Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,6 EUR/hod.Základná mzda 3,60 €/hod. + BONUSY za predaj tovaru a služieb, príplatky za prácu v sobotu a nedeľu
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si študent denného štúdia a hľadáš brigádu na vykrytie voľných chvíľ? Začínaš deň s úsmevom, ktorý Ti vydrží až do večera? Nebojíš sa práce, rád komunikuješ s ľuďmi a máš záujem o spotrebnú elektroniku?

Tak práve TEBA radi privítame v našej prevádzke DATART CITY ARENA TRNAVA!
Budeš vypomáhať v predajni s predajom tovaru, služieb či príslušenstva, blokovaním alebo v sklade s príjmom a výdajom tovaru a s reklamáciami.

pracovná doba podľa dohody od pondelka do nedele
zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
prvotné zaškolenie

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vek minimálne 18 rokov
študent denného štúdia vysokej školy
chuť pracovať, zodpovedný prístup
ústretovosť voči zákazníkovi, spoľahlivosť

Spoločnosť ELEKTROSPED, a. s., je významným zamestnávateľom na Slovensku, ktorý od roku 2018 zastrešuje značky – DATART, Hej.sk a ETA. Poskytuje širokú ponuku elektroniky a množstvo kvalitných služieb, vďaka čomu si drží silnú pozíciu medzi internetovými obchodmi aj predajňami elektroniky na Slovensku. Spoločnosť vlastní vlastný vozový park, ktorým zvyšuje kvalitu doručovania objednávok z centrálneho skladu v Senci priamo k zákazníkom.
V roku 2021 sa počet zamestnancov ELEKTROSPEDu vyšplhal na vyše 360 a spoločnosť naďalej počíta s ďalšou expanziou na slovenskom trhu.
Značka DATART ponúka široký sortiment spotrebnej elektroniky, a to od veľkých domácich spotrebičov cez audio, video, PC až po malé domáce spotrebiče a rôzne príslušenstvo. Aktuálne má 16 predajní v najväčších slovenských mestách, ktoré zákazníci nájdu v obchodných centrách. Značka získala Cenu kvality za rok 2020 v súťaži ShopRoku v kategórii ELEKTRO a tiež Cenu kvality za rok 2020 v kategórii BIELA TECHNIKA.
Hej.sk je akčný internetový obchod so širokou ponukou elektra, hobby sortimentu, ale tiež chovateľských potrieb. Tento rok sa značka v súťaži ShopRoku prebojovala medzi finalistov o Cenu kvality za rok 2020 v kategórii OBCHODNÉ DOMY.

Značka ETA sa na slovenskom trhu stala synonymom pre domáce spotrebiče, a to vďaka svojej spoľahlivosti, dlhej životnosti a dostupnosti.

Bližšie informácie o našich spoločnostiach nájdete na: www.datart.sk, wwww.hej.sk, https://www.facebook.com/DATART.sk/ , https://www.facebook.com/hej.sk/ , www.eta.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov