Pridať inzerát

DATART hľadá vodičov - špecialistov pre Nitru a okolie

ELEKTROSPED, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 1 200 EUR/mesiaczákladná mzda 600 €, mesačná odmena až do 500 €, provízia z predaja služieb, ošatné 50 € v čistom, zákonné príplatky (bližšie informácie osobne). Priemerná mzda 1100-1200€.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň:
Rozvoz tovaru koncovým zákazníkom + zapojenie tovaru s predvedením základných funkcií;
Zvoz ekologickej likvidácie;
Doplnkový predaj služieb a príslušenstva;
Starostlivosť o zverené vozidlo a náradie;
Evidencia dopráv.

Benefity:
• MULTISPORT karta
• nominálna hodnota stravných lístkov 5,10 €
• zľavy na nákup elektroniky (až do výšky 40%)
• 3 dni plateného voľna z osobných a zdravotných dôvodov
• príspevok na údržbu firemného oblečenia vo výške 50 € v čistom za mesiac
• práca v príjemnom pracovnom prostredí s najmodernejšou technikou
• výhodné tarify mobilných služieb a široká ponuka mobilných telefónov za výhodné ceny, nielen pre zamestnancov
• cestovné poistenie i pre rodinných príslušníkov
• letný tábor pre deti od 6 do 14 rokov

Naše výhody pre Vás:
• možnosť ďalšieho kariérneho rastu
• výplata mzdy pravidelne a načas
• firemný systém vzdelávania, tréningy produktových znalostí a predajných zručností
• zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti s viac ako 30-ročnou tradíciou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

nevyhnutnou podmienkou je trestná bezúhonnosť,
aktívne vodičské skúsenosti,
znalosť Nitry a okolia,
fyzická zdatnosť (manipulácia s ťažšími bremenami),
chuť pracovať,
zodpovedný prístup,
samostatnosť,
odolnosť voči stresu,
ústretovosť voči zákazníkovi, spoľahlivosť.

Spoločnosť ELEKTROSPED, a. s., je významným zamestnávateľom na Slovensku, ktorý od roku 2018 zastrešuje značky – DATART, Hej.sk a ETA. Poskytuje širokú ponuku elektroniky a množstvo kvalitných služieb, vďaka čomu si drží silnú pozíciu medzi internetovými obchodmi aj predajňami elektroniky na Slovensku. Spoločnosť vlastní vlastný vozový park, ktorým zvyšuje kvalitu doručovania objednávok z centrálneho skladu v Senci priamo k zákazníkom.
V roku 2021 sa počet zamestnancov ELEKTROSPEDu vyšplhal na vyše 360 a spoločnosť naďalej počíta s ďalšou expanziou na slovenskom trhu.
Značka DATART ponúka široký sortiment spotrebnej elektroniky, a to od veľkých domácich spotrebičov cez audio, video, PC až po malé domáce spotrebiče a rôzne príslušenstvo. Aktuálne má 16 predajní v najväčších slovenských mestách, ktoré zákazníci nájdu v obchodných centrách. Značka získala Cenu kvality za rok 2020 v súťaži ShopRoku v kategórii ELEKTRO a tiež Cenu kvality za rok 2020 v kategórii BIELA TECHNIKA.
Hej.sk je akčný internetový obchod so širokou ponukou elektra, hobby sortimentu, ale tiež chovateľských potrieb. Tento rok sa značka v súťaži ShopRoku prebojovala medzi finalistov o Cenu kvality za rok 2020 v kategórii OBCHODNÉ DOMY.

Značka ETA sa na slovenskom trhu stala synonymom pre domáce spotrebiče, a to vďaka svojej spoľahlivosti, dlhej životnosti a dostupnosti.

Bližšie informácie o našich spoločnostiach nájdete na: www.datart.sk, wwww.hej.sk, https://www.facebook.com/DATART.sk/ , https://www.facebook.com/hej.sk/ , www.eta.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov