Pridať inzerát

DATART OC AUPARK Košice hľadá špecialistu skladu a výdaja

ELEKTROSPED, a.s.

  • Miesto práce: DATART, OC Aupark, Námestie osloboditeľov, Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 730 - 1 200 EUR/mesiacZákladná mzda 730 €, osobné ohodnotenie do 50 €, zákonné príplatky za víkend SO - 50%, NE - 100%, ošatné 50 € v čistom, seniorský príplatok po dvoch odpracovaných rokoch 60 €. Priemerná mzda na pozícii po zaškolení je do 1200 € mesačne brutto.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pre našu obchodnú sieť DATART skladníkov v OC AUPARK v KOŠICIACH.

Ste komunikatívny, fyzicky zdatný a máte príjemné vystupovanie? Hľadáte samostatnú prácu, pri ktorej budete mať zároveň aj kontakt so zákazníkmi? Tak neváhajte, ozvite sa nám a poďte robiť čo vás baví!
Vašou hlavnou činnosťou bude prijímanie tovaru na sklad, kontrola kompletnosti tovaru a jeho označovanie, ďalej evidencia tovaru v IS spoločnosti, kontrola slovenských návodov a záručných listov, výdaj tovaru, výpomoc s vystavením tovaru a príjmom reklamácií. Budete aj ponúkať a predávať tovar a služby e-shopovým zákazníkom.

Naše výhody pre Vás:
• zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti s 25-ročnou tradíciou
• motivujúce finančné ohodnotenie s možnosťou získania bonusov
• práca v príjemnom pracovnom prostredí s najmodernejšou technikou
• možnosť ďalšieho kariérneho rastu
• firemný systém vzdelávania, tréningy produktových znalostí a predajných zručností
• výplata mzdy pravidelne a načas
• nerovnomerne rozvrhnutý pracovný čas

Naše ďalšie benefity pre Vás:
• výhodné tarify mobilných služieb a široká ponuka mobilných telefónov za výhodné ceny, nielen pre zamestnancov, ale i pre rodinných príslušníkov
• tri dni plateného voľna z osobných a zdravotných dôvodov
• nominálna hodnota stravných lístkov 4,80 €
• zľavy na nákup elektroniky
• príspevok na údržbu firemného oblečenia vo výške 42 € v čistom za mesiac
• poistenie zodpovednosti za škodu
• cestovné poistenie i pre rodinných príslušníkov
• letný tábor pre deti zamestnancov od 6 do 14 rokov
• MULTISPORT karta

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala zašlite nám váš životopis na adresu spoločnosti. Ďakujeme všetkým záujemcom za prejavený záujem, kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• požadujeme minimálne ukončené SOU (výučný list) a užívateľskú úroveň práce s PC
• vítané sú predošlé skúsenosti s prácou v sklade, skladovým hospodárstvom
• fyzická zdatnosť (schopnosť manipulovať s tovarom nad 15 kg)
• príjemne vystupovanie, komunikatívnosť
• prozákaznícka orientácia
• odolnosť voči stresu
• schopnosť dosahovať požadované výsledky
• bezúhonnosť
• pozícia je vhodná pre všetky vekové skupiny (ako pre absolventa, tak i pre 50+)

Spoločnosť ELEKTROSPED, a. s., je významným zamestnávateľom, ktorý na Slovensku zastrešuje značky so zvučnými menami - DATART, Hej.sk a ETA.

Hej.sk je akčný e-shop so širokým elektro, IT, chovateľským či hobby sortimentom, stabilne sa držiaci v top trojke internetových predajcov u nás.
DATART je sieť maloobchodných predajní špecializovaných predovšetkým na predaj spotrebnej elektroniky, okrem 16 kamenných obchodov je samozrejmosťou aj nakupovanie cez internet.

Od roku 2018 DATART a Hej.sk pod záštitou ELEKTROSPEDU spájajú sily a vedia tak ponúknuť ešte lepšie služby pre svojich zákazníkov.
Bližšie informácie o našich spoločnostiach nájdete na: www.datart.sk, wwww.hej.sk, https://www.facebook.com/DATART.sk/ , https://www.facebook.com/hej.sk/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ELEKTROSPED, a.s. (DATART, HEJ, ETA.sk)
Pestovateľská 13
82104 Bratislava
http://datart.sk, http://hej.sk