Pridať inzerát

IT technik

ELEKTROCONNECT, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trebišov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 200 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

administrácia servera
zodpovednosť za zálohovanie a prevádzku
riešenie chybových ticketov a požiadaviek
zabezpečenie plynulej prevádzky zariadení - počítačov, tlačiarní vo výrobnom podniku ( kancelárie aj výroba )

13. plat

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technik počítačových sietí

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

nevyhnutná prax minimálne 2 roky na podobnej funkcii ideálne v automotive spoločnosti, resp. elektro

Počet rokov praxe

2

Nadšenie pre IT technológie, tímový hráč a chuť pracovať na sebe.

Spoločnosť ELEKTROCONNECT, s.r.o. je firma zaoberajúca sa výrobou káblových zväzkov. Spoločnosť patrí do koncernu NEXANS, ktorý je lídrom vo výrobe kábelových systémov v rámci celého sveta.
Na základe nášho rastu hľadáme ambicióznych ľudí, ktorí by sa chceli angažovať vo vzťahu k našim medzinárodným zákazníkom a podávať čo možno najlepšie výkony.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov