Pracovník/čka v predajni elektroinštalačného materiálu - Vranov n/T

ElektroAntoš s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Boženy Němcovej, Vranov nad Topľou
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 - 750 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Na začiatok ťa dáme baliť objednávky pre e-shopových zákazníkov. Nič sa neboj, naučíš sa od skúsenejších ako sa to správne robí. Robiť chyby je súčasťou učenia sa.
• Dostaneš vytlačenú objednávku (alebo si ju vytlačíš), vezmeš košík a ideš na lov do skladu. Pohľadáš všetok tovar z objednávky, donesieš na baličku, skontroluješ ešte raz, nájdeš vhodnú krabičku.
• Poukladáš bezpečne všetko dnu, pribalíš darček, vyplníš voľný priestor s obalovým materiálom, dáš dnu faktúru, elegantne zabalíš a dáš na kôpku pre kuriéra.
• Balením sa učíš o tovare, kde je, na čo sa používa, s čím sa najčastejšie kombinuje, čím sa dá nahradiť. Pričuchneš aj k programu MK-soft, v ktorom nájdeš potrebné informácie k tovaru aj objednávke.
• Občas budeme potrebovať pomôcť aj so zákazníkmi na predajni a obslúžiť ich, takže sa ocitneš aj tam.
• Takisto budeš komunikovať so zákazníkmi cez telefón. Pohoda, máme super klientov :)

Čo ti vieme ponúknuť je:
• stála práca
• nebudeš sa nudiť, práca nie je jednotvárna
• výplatu na čas a rôzne bonusy
• príjemný kolektív ľudí, ktorý majú svoju prácu radi a radi do nej chodia
• fajčenie nie je prekážkou
• žiadna práca pod stresom, tu také neuznávame
• profesné aj osobnostné zdokonalenie sa

Pošli nám svoje CV-čko, my sa na neho pozrieme a zhodnotíme, či sa k sebe hodíme.
Ak si vhodný kandidát, budeme ťa kontaktovať ohľadom spôsobu a termínu pracovného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - pokročilý
Internet - pokročilý
Logické myslenie - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Analyzovanie a riešenie problémov
Milá a príjemná komunikácia
Praktické myslenie
Tímová práca
Spoľahlivosť

Sme rodinná firma z oblasti elektra a podnikáme od roku 1992. Našou silnou stránkou bol vždy silnoprúd - elektrické prípojky, trafostanice, práce s automechanizmami, stavanie stĺpov, bytové a domové inštalácie, výroba rozvádzačov, verejné osvetlenie. Sídlime vo vlastnej budove vo Vranove nad Topľou s veľkým parkoviskom.

Dnes už sú montáže z našej strany utlmené, venujeme sa naplno rozvoju (internetového) obchodu. Nájdete si u nás elektroinštalačný materiál, káble, rozvádzače, bytové rozvodnice, svietidlá, LED panely, zásuvky a vypínače, svetelné zdroje, LED pásiky atď.

Našou hlavnou náplňou je predaj elektromateriálu stavebným a elektroinštalačným firmám, živnostníkom, obciam ako aj konečným zákazníkom. Predaj realizujeme v kamennej predajni a čoraz viac cez e-shop.

S tým je spojené aj poradenstvo klientom, ich obsluha, zabalenie nákupu, treba to nablokovať do pokladne, pomôcť naložiť do auta, usmiať sa na zákazníka, posrandovať. Keď sortimentu nerozumieš, nevadí, naučíme ťa.

Do tímu hľadáme ľudí, ktorý k nám budú pasovať. Musíš chcieť pracovať, byť zodpovedný, dochvíľny, s logickým rozmýšľaním, nekonfliktný, so zdravými rukami, pohotový.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Boženy Nemcovej, 2643, IČDPH - SK2121035235
093 01 Vranov nad Toplou