Pridať inzerát

Elektromontážnik

ELEKTRO - HARAMIA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Železničná 927, 900 55 Lozorno
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 250 EUR/mesiacod 1250 €/mesiac, živnosť 9€/hodina, 13.plat
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- elektroinštalačné práce
- montáž bleskozvodov
- uzemnenie

- možné bezplatné ubytovanie na firme
- práca v stabilnej spoločnosti a dobrom kolektíve
- práca v pracovnom čase od 07:00 do 16:00 (11:00-12:00 obed. prestávka)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

spoľahlivosť, ochota pracovať, flexibilita

Spoločnosť ELEKTRO-HARAMIA má sídlo na Záhorí, cca 20 km na severozápad od Bratislavy.
Spoločnosť úspešne pôsobí na slovenskom trhu už viac ako tridsať rokov a jej hlavným výrobným programom je výroba, montáž a predaj kompaktných železobetónových kioskových trafostaníc a rozvádzačov pre potreby slovenských energetických podnikov, ale aj pre ostatných civilných odberateľov nielen na Slovensku, ale aj v Českej republike.