Pridať inzerát

Pracovník vo výrobe AL dverí a okien

ELEKTRO - HARAMIA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lozorno
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 050 EUR/mesiacod 1050€ brutto, 13.plat
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Na základe projektovej konštrukčnej dokumentácie meria, strihá, zlisováva, lepí rámy konštrukcii dverí, vetracích okien, otvorov do trafostaníc
• Pokiaľ je potrebné zakresliť drobné zmeny, upozorní vedúceho pracovníka, ktorý ich operatívne vykoná a označí svojim identifikátorom
• Na základe pokynov nadriadeného osádza dvere a vetracie okná do trafostaníc
• Stará sa o údržbu strojov a zariadení dielne, konštatuje poruchu stroja, nahlási nadriadenému, ktorý zabezpečí opravu, alebo odstránenie porúch

13.plat, práca v príjemnom prostredí a dobrom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

výroba, AL okná a dvere

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

flexibilita, ochota pracovať, v prípade potreby ochota pracovať i nadčas

Spoločnosť ELEKTRO-HARAMIA má sídlo na Záhorí, cca 20 km na severozápad od Bratislavy.
Spoločnosť úspešne pôsobí na slovenskom trhu už viac ako tridsať rokov a jej hlavným výrobným programom je výroba, montáž a predaj kompaktných železobetónových kioskových trafostaníc a rozvádzačov pre potreby slovenských energetických podnikov, ale aj pre ostatných civilných odberateľov nielen na Slovensku, ale aj v Českej republike.