Pridať inzerát

Vodič MKD (ťahač + nízkopodlažný náves)

ELEKTRO - HARAMIA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Železničná 927, Lozorno
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 250 EUR/mesiacMzda od 1250€ + diety, nadčasy...
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- hľadáme vodiča MKD na obsluhu a riadenie vozovej súpravy ťahač + náves (náves je trojosý nízkopodlažný)
- vedenie nákladného automobilu značky MAN TGA 18.440 4x2 BLS
- pomoc pri výkladke tovaru na určené miesto
- základná údržba nákladného automobilu

- jazdí sa Lozorno - územie SR, ČR
- pondelok - piatok (podľa objednávok niekedy sobota)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C, E

- výborné vodičské schopnosti, orientačné schopnosti
- zodpovedný prístup a ochota pracovať
- časová flexibilita
- vodič kamiónu s oprávnením skupiny C,E
- platné doklady o zdravotnej a psychickej spôsobilosti vodiča
- držiteľ tachografickej karty vodiča
- držiteľ KKV

Spoločnosť ELEKTRO-HARAMIA má sídlo na Záhorí, cca 20 km na severozápad od Bratislavy.
Spoločnosť úspešne pôsobí na slovenskom trhu už viac ako tridsať rokov a jej hlavným výrobným programom je výroba, montáž a predaj kompaktných železobetónových kioskových trafostaníc a rozvádzačov pre potreby slovenských energetických podnikov, ale aj pre ostatných civilných odberateľov nielen na Slovensku, ale aj v Českej republike.

Adresa spoločnosti

Lozorno 927
900 55 Lozorno