Pridať inzerát

Technik

ELECTROMEN s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mikovíniho, Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 400 EUR/mesiacod 800 EUR podľa skúseností uchádzača
  • Termín nástupu: 1.11.2019
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť, internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte uplatnenie s možnosťou karierneho rastu? Máte vzťah k elektrotechnike alebo strojníctvu? Precíznosť a doťahovanie vecí do konca je vám blízke? Dajte nám o sebe vedieť a pošlite nám svoj životopis!

Sme dynamicky sa rozvíjajúca slovenská spoločnosť pôsobiaca v oblasti priemyselnej automatizácie. Do tímu hľadáme technika, ktorý bude spolupracovať na výrobe a úprave strojov nielen u nás, ale aj u našich zákazníkov
Vaša nálpň bude:
• Návrh, programovanie, inštalácia, oživenie, odskúšanie našich systémov a zariadení.
• Montáž rozvádzacích skíň (vŕtanie, rezanie otvorov, uchytávanie žľabov)
• Výroba komponentov z hliníku (frézovanie)
• Zapájanie rozvádzacích skríň (inštalácia kabeláže v rámci rozvádzacích skríň)
• Elektromontážne práce (inštalácia žľabov, kabeláže )
• Obsluha VZV
Nie je potrebné ovládať všetky zručnosti, zaučíme ťa.

• Práca v slovenskej spoločnosti
• Príležitosť pre rozvoj a sebarealizáciu v rôznych oblastiach
• Flexibilný pracovný čas
• Zaujímavé finančné odmeny postavené na výsledkoch zamestnanca
• Možnosti vzdelávania, rozvoja odborných znalostí a zručností

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Strojníctvo, Elektrotechnika, Automatizácia, Mechatronika

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Maďarský jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť,
samostatnosť,

Spoločnosť Electromen s.r.o. sa zaoberá vývojom a výrobou zákazkových zariadení a systémov pre spoločnosti pôsobiace najmä v oblasti:
Automatizácie
Elektroniky
Elektrotechniky
Energetiky
Strojárstva
Vzdelávania
a v ostatných odvetviach priemyslu.

Adresa spoločnosti

Electromen s.r.o.
542
946 01 Kameničná