Pridať inzerát

Externý CAD dizajnér (SolidWorks)

ELCOM, spoločnosť s ručením obmedzeným, Prešov

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacmzda je prispôsobená konkrétnej práci na projekte
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame kooperáciu pre externých CAD dizajnérov:
- pracujeme v programe SolidWorks
- ponúkame priestor pre špecialistov, na odborné posudzovanie návrhov
- alebo ponúkame priestor pre samostatnú tvorbu návrhov nových výrobkov
- možnosť práce na ucelených projektoch ako i častiach projektov
- konštrukcia extrudovaných hliníkov, plechových a plastových dielcov
- úväzok a mzda je prispôsobená potrebám oboch strán

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, nech sa páči, zašlite nám Váš kontakt a ideálne i referencie, prípadne ukážky práce na uvedenú emailovú adresu.
Vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SolidWorks - Pokročilý

- skúsenosť práce v programe SolidWorks
- analytické myslenie, spoľahlivosť, dôslednosť

Spoločnosť ELCOM, spoločnosť s ručením obmedzeným, Prešov je slovensko-nemecká vývojovo-výrobná spoločnosť. Patríme medzi lídrov výrobcov pokladničných riešení vo svete, vyvíjame, vyrábame a dodávame priemyselné počítače a tablety pre náročné pracovné prostredia. Prinášame inovatívne riešenia elektronického riadenia dokumentov. Máme štvrťstoročnú históriu a produkty so značkou ELCOM poznajú v 55-tich krajinách sveta.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov