Pridať inzerát

Programátor

ELCOM, spoločnosť s ručením obmedzeným, Prešov

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Jesenná 26, Prešov-Solivar
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 2 500 EUR/mesiacod 1000 € ZM + od 400 € mesačná prémia + ďalšie zložky mzdy (v závislosti od skúseností kandidáta)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Programuješ pre MS Windows, Android, Linux či FreeRTOS v C#, C, C++ alebo v Java? Chceš pracovať na zaujímavých projektoch a výzvach? Pridaj sa do nášho tímu a inovuj s nami!

Tvojimi hlavnými pracovnými oblasťami budú:
- vývoj embedded systémov a ovládačov pre ich periférie (SD karta, displej, USB, tlačiareň...)
- vývoj aplikácií a služieb pre OS Android a RTOS
- vývoj aplikácií pre správu zariadení a interný CRM systém
- vývoj rozhrania pre cloudové riešenia
- spolupráca v rámci agilného (SCRUM) tímu

Produkt pracovného miesta:
- inteligentné pokladničné systémy
- smart technológie a ich praktické použitie
- vývoj a inovácie produktov pre medzinárodné projekty

- práca v stabilnej vývojovej spoločnosti
- možnosť sebarealizácie, aplikácie nápadov
- kolegovia - špecialisti, ktorí sú pripravení pomôcť, zdieľať a inšpirovať k rastu
- ročné odmeny
- projektové odmeny
- pružná pracovná doba (fix 9:00-13:00) a home office
- teambuildingy, akcie s rodinami
- benefity (príspevok pri pracovnom výročí, životnom jubileu, narodení dieťaťa, a iné)
- bonusy (zlepšovacie návrhy, odporúčanie nového zamestnanca, zastupovanie kolegu a iné)
- firemné fitness
- firemné stravovanie

Informácie o výberovom konaní

Zaujala Vás naša pracovná ponuka?
Nech sa páči, dajte nám o sebe vedieť. Radi Vás osobne spoznáme.
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C - Pokročilý
C++ - Pokročilý
GIT - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Android - Pokročilý
Linux - Mierne pokročilý

- znalosť RTOS, FreeRTOS, Linux, Android
- skúsenosti s vývojom embedded či IoT zariadení
- znalosť prostredia Keil výhodou
- znalosť vývojových nástrojov pre Android
- znalosť programovacích jazykov C / C++
- znalosť programovacieho jazyka Java – výhodou
- znalosť metodológie a procesov vývoja softvéru
- prehľad v operačných systémoch Microsoft Windows, Linux, Android
- prehľad a znalosti vývojových nástrojov
- vývoj platformovo nezávislých aplikácií
- ochota študovať architektúru procesorov (skúsenosti s architektúrou ARM vítané)
- ochota zdokonaľovať sa
- dôslednosť, vytrvalosť, kreativita
- analytické myslenie, schopnosť riešiť problém

Spoločnosť ELCOM, spoločnosť s ručením obmedzeným, Prešov je slovensko-nemecká vývojovo-výrobná spoločnosť. Patríme medzi lídrov výrobcov pokladničných riešení vo svete, vyvíjame, vyrábame a dodávame priemyselné počítače a tablety pre náročné pracovné prostredia. Prinášame inovatívne riešenia elektronického riadenia dokumentov. Máme štvrťstoročnú históriu a produkty so značkou ELCOM poznajú v 55-tich krajinách sveta.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Jesenná 26
08001 Prešov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
E-mail: poslať životopis