Pridať inzerát

Upratovanie

ELCOM, spoločnosť s ručením obmedzeným, Prešov

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Jesenná 26, Prešov-Solivar
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 165 - 200 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- ponúkame prácu na dohodu o pracovnej činnosti
- upratovanie kancelárskych priestorov a sociálnych zariadení (vysávanie, vynášanie smetí, dezinfekcia dverí/kuchynky/plôch, toalety)
- pracovná doba je v pondelok - piatok, v čase cca 16:00 - 18:00 hod (2 hodiny denne)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť a zmysel pre poriadok
- spoľahlivosť a samostatnosť

Spoločnosť ELCOM, spoločnosť s ručením obmedzeným, Prešov je slovensko-nemecká vývojovo-výrobná spoločnosť. Patríme medzi lídrov výrobcov pokladničných riešení vo svete, vyvíjame, vyrábame a dodávame priemyselné počítače a tablety pre náročné pracovné prostredia. Prinášame inovatívne riešenia elektronického riadenia dokumentov. Máme štvrťstoročnú históriu a produkty so značkou ELCOM poznajú v 55-tich krajinách sveta.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Jesenná 26
08001 Prešov