Pridať inzerát

Personalista

ELCOM, spoločnosť s ručením obmedzeným, Prešov

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Jesenná 26, Prešov-Solivar
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 670 - 1 100 EUR/mesiacod 670 EUR základná mzda + 30% mesačná prémia /finálne ohodnotenie závisí od skúseností /, odmeny (mesačné a ročné)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poskytovať podporu manažérom v oblasti náboru a výberu zamestnancov
- zodpovednosť za výber zamestnancov, adaptáciu
- podieľať sa na implementácii personálnych a organizačných zmien
- pomáhať vytvárať dobré zamestnanecké vzťahy
- podieľať sa na identifikácii rozvojových potrieb a realizácii rozvojových aktivít
- poskytovať konzultácie v oblasti pracovného práva
- kooperovať aktivity s externým BOZP technikom a PZS
- zodpovedať za administráciu pracovno-právnej dokumentácie
- spolupracovať na vytváraní HR procesov, iniciovať zlepšenia

- práca v medzinárodnej vývojovej spoločnosti
- príležitosť aplikovať novinky v praxi, osobnostný a profesionálny rast
- teambuildingy, akcie s rodinami
- benefity (príspevok pri pracovnom výročí, životnom jubileu, narodení dieťaťa, a iné)
- bonusy (zlepšovacie návrhy, odporúčanie nového zamestnanca, zastupovanie kolegu a iné)
- flexibilná denná pracovná doba
- firemné fitness
- firemné stravovanie

Informácie o výberovom konaní

Zaujala Vás naša pracovná ponuka?
Nech sa páči, zašlite nám bližšie informácie o Vašich skúsenostiach a znalostiach.
Informatívnym mailom Vám potvrdíme prijatie Vašej žiadosti.
Osobne kontaktujeme vybraných kandidátov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ľudské zdroje

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikačné zručnosti, schopnosť vytvárať prostredie pre tímovú spoluprácu
- vyjednávacie schopnosti a zvládanie riešenia problémov
- pozitívny prístup k práci, ochota

Spoločnosť ELCOM, spoločnosť s ručením obmedzeným, Prešov je slovensko-nemecká vývojovo-výrobná spoločnosť. Patríme medzi lídrov výrobcov pokladničných riešení vo svete, vyvíjame, vyrábame a dodávame priemyselné počítače a tablety pre náročné pracovné prostredia. Prinášame inovatívne riešenia elektronického riadenia dokumentov. Máme štvrťstoročnú históriu a produkty so značkou ELCOM poznajú v 55-tich krajinách sveta.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Jesenná 26
08001 Prešov