Pridať inzerát

HW konštruktér (aj externe)

ELCOM, spoločnosť s ručením obmedzeným, Prešov

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Jesenná 26, Prešov-Solivar
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 013 - 2 500 EUR/mesiacod 1000 € základná mzda + 400 € mesačná prémia (ohodnotenie závisí od skúseností), celková odmena závisí od druhu spolupráce
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu HW vývoja hľadáme zanieteného HW konštruktéra, ktorý bude spolupracovať v oblastiach:
- analýza návrhu HW riešenia
- návrh HW zariadenia (výber komponentov, návrh DPS, osadenie a oživenie vzoriek DPS, vyhotovenie výrobnej dokumentácie a meracích protokolov, kontrola výrobného procesu)
- korekcia návrhu HW riešenia (analýza požiadaviek na zmenu, realizácia, kontrola zmien)

- práca na medzinárodných vývojových projektoch
- osobnostný a profesionálny rast
- flexibilná pracovná doba (fix 9:00-13:00) a možnosť home office a práca z domu (podľa druhu spolupráce)
- ročný bonus
- teambuildingy, akcie s rodinami
- benefity (príspevok pri pracovnom výročí, životnom jubileu, narodení dieťaťa, a iné)
- bonusy (zlepšovacie návrhy, odporúčanie nového zamestnanca, zastupovanie kolegu a iné)
- firemné fitness
- firemné stravovanie

Informácie o výberovom konaní

Ponúkame príležitosť pre internú i externú spoluprácu.
Druh spolupráce a odmenu prispôsobíme po vzájomnej dohode.
Nech sa páči, zašlite nám správu a my Vás budeme kontaktovať.
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- vyhláška č. 718/2002 Z.z. - § 21 podmienkou
- znalosti/skúsenosti z oblasti elektroniky a mikroprocesorovej technicky
- schopnosť navrhovať nové a optimalizovať existujúce riešenie
- analytické a technické myslenie, zmysel pre detaily, zodpovednosť, spoľahlivosť

Spoločnosť ELCOM, spoločnosť s ručením obmedzeným, Prešov je slovensko-nemecká vývojovo-výrobná spoločnosť. Patríme medzi lídrov výrobcov pokladničných riešení vo svete, vyvíjame, vyrábame a dodávame priemyselné počítače a tablety pre náročné pracovné prostredia. Prinášame inovatívne riešenia elektronického riadenia dokumentov. Máme štvrťstoročnú históriu a produkty so značkou ELCOM poznajú v 55-tich krajinách sveta.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Jesenná 26
08001 Prešov