Pridať inzerát

Skladník

ELCOM, spoločnosť s ručením obmedzeným, Prešov

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Jesenná 26, Prešov-Solivar
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 634 - 870 EUR/mesiacod 634 € základná mzda + od 190 € mesačná prémia a ďalšie zložky mzdy

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem, uskladnenie, evidovanie a výdaj materiálu do výroby a na expedíciu hotových výrobkov
- vystavovanie sprievodných dokumentov k tovaru (príjemka, dodací list, prevodka medzi skladmi)
- správne a prehľadné uskladnenie materiálu a tovaru
- zodpovednosť za správne vydaný tovar
- výkon inventúr
- kontrola balenia a expedovania tovaru, materiálu a ostatných výrobkov
- prehľadná archivácia dodacích a prevodných listov

- flexibilná denná pracovná doba, jednozmenná prevádzka
- príležitosť pre kariérny rast (aj pre čerstvých absolventov)
- teambuildingy, akcie s rodinami
- benefity (príspevok pri pracovnom výročí, životnom jubileu, narodení dieťaťa, a iné)
- bonusy (zlepšovacie návrhy, odporúčanie nového zamestnanca, zastupovanie kolegu a iné)
- firemné fitness
- firemné stravovanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- preukaz VZV výhodou
- prax s manipuláciou materiálu výhodou
- znalosť problematiky skladového hospodárstva výhodou
- znalosť sortimentu elektronických súčiastok výhodou
- samostatná znalosť práce s PC
- zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť

Spoločnosť ELCOM, spoločnosť s ručením obmedzeným, Prešov je slovensko-nemecká vývojovo-výrobná spoločnosť. Patríme medzi lídrov výrobcov pokladničných riešení vo svete, vyvíjame, vyrábame a dodávame priemyselné počítače a tablety pre náročné pracovné prostredia. Prinášame inovatívne riešenia elektronického riadenia dokumentov. Máme štvrťstoročnú históriu a produkty so značkou ELCOM poznajú v 55-tich krajinách sveta.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov