Pridať inzerát

HR Generalist

Elastomer Solutions, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Továrenská 422, 018 61 Beluša
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 450 EUR/mesiacIde o najnižšiu garantovanú mzdu. Výsledná mzda sa odvíja od skúseností a požiadaviek konkrétneho kandidáta. K základnej mzde má zamestnanec nárok na kvartálne odmeny, ktoré sa vyplácajú na základe splnenia vopred dohodnutých cieľov za daný štvrťrok.
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vyhľadávanie a výber nových zamestnancov ( Inzercia, komunikácia s personálnymi agentúrami, Úradom práce )
- Vytváranie a zodpovednosť za pracovno-právnu dokumentáciu ( Nástup a výstup zamestnanca, Dodatky k pracovným zmluvám, ... )
- Práca v personálnom systéme Softip ( Aktualizácia údajov )
- Práca s dochádzkovým systémom Anet
- Príprava podkladov pre Mzdovú účtovnícku ( výpočet a objednávanie stravných lístkov, príprava a výpočet variabilných zložiek, príspevok na rekreáciu, zrážky a exekúcie, ...)
- Komunikácia so Sociálnou a Zdravotnou poisťovňou ( Prihlasovanie a odhlasovanie zamestnancov, zasielanie prerušení a vylúčení - PN, MD, RD, absencie )
- Komunikácia s PZS spoločnosti a s RÚVZ
- Komunikácia s externým Archívom spoločnosti a s externou spoločnosťou, ktorá zabezpečuje dokumentáciu spojenú s GDPR
- Motivácia zamestnancov, organizovanie firemných akcií
- Vzdelávanie zamestnancov ( organizovanie legislatívnych a odborných školení )
- Tvorba a aktualizácia interných smerníc
- Účasť na zákazníckych a certifikačných auditoch ( IATF, Environmentálny audit )
- Komunikácia so zamestnancami
- Tvorba reportov ( denné, mesačné, ročné )
- Spolupráca pri tvorbe Budgetu a Forecastov
- Administratívne úlohy ( pošta, elektronická schránka, starostlivosť o návštevy spoločnosti, organizovanie pracovných ciest, ...)

- Pružný pracovný čas
- Vstupné zaškolenie
- Rozširovanie svojich znalostí formou rôznych školení a tréningov
- Stravný lístok v hodnote 4,50 € ( doplatok zamestnanca iba 0,98 € )
- Darčeky na Mikuláša, Vianoce
- Športový deň, Vianočné posedenie
- Darčekové poukážky na Veľkú noc a Vianoce

Záujemcov žiadame o zaslanie životopisu v slovenskom aj anglickom jazyku.
Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Základy
Personalistika - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SOFTIP HR Plus - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- dobré organizačné a komunikačné schopnosti, zvládanie stresu
- dôslednosť a zodpovedný prístup k práci
- záujem o oblasť ľudských zdrojov a vzťah k práci s ľudmi
- prehľad v oblasti zákonníka práce
- proaktívny a systematický prístup k práci

Spoločnosť Elastomer Solutions s.r.o. je medzinárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou výrobkov z technickej gumy pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov