Pridať inzerát

IT Specialista

Elanor Slovakia, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 200 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce a zodpovednosť
- IT podpora koncových užívateľov na Slovensku a v Maďarsku
- Inštalácia, konfigurácia a správa pracovných staníc na platforme Windows 10
- Inštalácia, konfigurácia a správa ďalšieho IT vybavenia (sieťové prvky, tlačiarne, telefóny apod.)
- Tvorba a aktualizácia IT dokumentácie
- Vedenie a aktualizácia evidencie IT vybavenia
- Spoluúčasť pri rozvoji infraštruktúry a zavádzania nových technológií

- Tímovú a súčasne i samostatnú tvorivú prácu v perspektívne dynamicky sa rozvíjajúcej firme.
- Perspektívu, dlhodobý osobitný, odborný, resp. kariérny rozvoj a možnosť ďalšieho vzdelávania.
- Mzdové podmienky pri nástupe plne zodpovedajúce hľadanej pozície formou individuálneho jednania, v súlade s pracovnými skúsenosťami a kvalifikáciou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

TPC/IP - Základy
Active Directory (Windows) - Základy
GPO, Intune - Základy
Komunikačné schopnosti - Pokročilý
Príjemné vystupovanie - Mierne pokročilý
Flexibilita - Mierne pokročilý
Kreativita - Mierne pokročilý
Ochota cestovať - Mierne pokročilý
Chuť učiť sa - Mierne pokročilý
Spoľahlivosť - Mierne pokročilý
Windows 10 - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Primerane pracovné skúsenosti v uvedených oblastiach
- Vzdelanie min. SŠ v zodpovedajúcom obore
- Schopnosť samostatnej aj tímovej práce

Znalosti z oblastí:
- Konfigurácia a údržba hardware (PC, notebooky, tlačiarne apod.)
- Windows 10 – inštalácia, konfigurácia, administratíva
- Windows 2016 – základná administratíva
- Základná komunikačná znalosť angličtiny
- Vodičský preukaz a prax vo vedení motorového vozidla nutná – návštevy pobočiek a centrály v Prahe

Spoločnosť Elanor pôsobí na trhu ako popredný dodávateľ v oblasti vývoja a implementácie informačných systémov pre riadenie ľudských zdrojov a je jedným z najvýznamnejších poskytovateľov outsourcingu mzdovej a personálnej oblasti na slovenskom aj medzinárodnom trhu. Ďalšie informácie o spoločnosti: www.elanor.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Krepinska
E-mail: poslať životopis