Technik výroby elektrických rozvádzačov (montér, technik, konštruktér)

EL-TECH, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Považská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 100 EUR/mesiac• výška mzdy závisí predovšetkým od skúseností a schopností záujemcu • príplatky, tam kde si to charakter práce vyžaduje • príspevky zo Sociálneho fondu • 13. plat
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť hľadá skúsených a samostatných technikov a elektrikárov ktorí majú skúsenosti s výrobou rozvádzačov.

• Montáž a kompletáž rozvádzačov NN vrátane potrebnej zámočníckej práce podľa dokumentácie;
• Návrh a výroba el. rozvádzačov;
• Konštruovanie el. rozvádzačov;
• Plnenie operatívnych úloh útvaru podľa pokynov nadriadeného;
• Iné práce súvisiace s hlavnou činnosťou;
• Pri dobrých skúsenostiach možnosť vedenia tímu pracovníkov
• Zabezpečovanie technických parametrov určených projektom, platnými normami a predpismi
• Zodpovednosť za vykonanú prácu z pohľadu kvality a rovnako aj bezpečnosti práce

Práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnými skúsenosťami.
Jedinečná príležitosť pracovať pri realizácii veľkých a zaujímavých projektov v oblasti energetiky.
Možnosť osobného rastu.
Zaujímavý sociálny program
Motivujúce platové ohodnotenie
Tréningy a školenia
Seriózne jednanie
Priateľský prístup
Odborné vzdelávanie
Športové a spoločenské aktivity.

Informácie o výberovom konaní

Nástup možný ihneď.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie elektrotechnického zamerania (silnoprúd)

Ostatné znalosti

Výroba rozvádzačov - expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

• odborná spôsobilosť podľa Vyhlášky č. 508/2009 Z. z. min. § 22;
• zodpovednosť;
• samostatnosť;
• spoľahlivosť;
• dôslednosť;
• schopnosť tímovej spolupráce;
• manuálna zručnosť;
• výborná fyzická kondícia;
• čítanie elektro - technickej dokumentácie;

EL-TECH, s. r. o. je dynamicky sa rozvíjajúca firma pôsobiaca prevažne na slovenskom trhu.
Zabezpečujeme komplexnú dodávku stavieb energetických zariadení NN, VN a VVN. V rámci projektových prác zabezpečujeme kompletnú dodávku projektovej dokumentácie.
V súčasnosti sa spoločnosť okrem komplexných riešení v oblasti elektro-energetiky zameriava aj na stavebníctvo, kde sa neustále snaží zvyšovať svoju odbornosť a ponúkať spoľahlivé riešenia vo vysokej kvalite pre svojich zákazníkov.

Adresa spoločnosti

Sládkovičova 686/106
017 01 Považská Bystrica