Pridať inzerát

Práca v plastovej výrobe

EKOPROGRES v.d.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Zamarovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

EKOPROGRES v.d. Trenčín príjme pracovníkov vo veku od 18 rokov do plastovej výroby na vyberanie plastových výrobkov z formy, čistenie a balenie výrobkov. Nie je vhodné pre ženy. Nástup možný ihneď, plat 1200 EUR/mesiac.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

EKOPROGRES v.d. je firma, ktorá má tradíciu v oblasti výroby malých domových čistiarní, nádrží na vodu,
výrobkov pre prípojky na inžinierske siete, kontajnerov na separovaný zber, biokompostérov a ďalších výrobkov z plastu.