Pridať inzerát

Referent Pedagogického oddelenia EU v Bratislave

Ekonomická univerzita v Bratislave

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 706,5 EUR/mesiacPo uplynutí skúšobnej doby osobný príplatok
  • Termín nástupu: 1.2.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

administratívna práca na Pedagogickom oddelení univerzity, príprava rozvrhu, sledovanie obsadenosti učební a posluchární, komunikácia s učiteľmi, práca v akademickom informačnom systéme

týždeň dovolenky navyše, denná pracovná doba 7,5 h, možnosť ubytovania v Študentskom domove, príspevok na dôchodkové sporenie, možnosť športovania a rekreácie vo vlastných zariadeniach, možnosť účasti na zamestnaneckých mobilitách

Profesijný životopis, doklad o vzdelaní a motivačný list pošlite na daniela.lukacova@euba.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

Organizačné schopnosti, komunikatívnosť, bezúhonnosť, spoľahlivosť, počítačové zručnosti na vysokej úrovni

Ekonomická univerzita v Bratislave bola založená v roku 1940 ako prvá vysoká škola ekonomického zamerania na Slovensku. Predstavuje jednu z najvýznamnejších vzdelávacích a vedeckovýskumných inštitúcií v Slovenskej republike. Počas svojej existencie vychovala vyše 112 000 absolventov. V súčasnosti tu študuje 7 400 študentov.