Odborný zamestnanec pre tvorbu programov vzdelávania seniorov

Ekonomická univerzita v Bratislave

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 905 EUR/mesiacosobný príplatok po uplynutí skúšobnej doby
  • Termín nástupu: 1.12.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

tvorba programov vzdelávania dospelých v Centre celoživotného vzdelávania Ekonomickej univerzity v Bratislave

týždeň dovolenky navyše, denný pracovný čas 7,5 h. príspevok na DDS, možnosť ubytovania v ŠD, možnosť rekreácie a športovania v zariadeniach zamestnávateľa.

profesijný životopis, kópie dokladov o vzdelaní, prehľad doterajšej praxe a čestné vyhlásenie o bezúhonnosti spolu s označením pracovnej pozície pošlite na: daniela.lukacova@euba.sk
Vybraní uchádzači budú pozvaní na pracovný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ vzdelanie ekonomického, humanitného zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

organizačné schopnosti, komunikatívnosť, zodpovedný prístup, kreativita, bezúhonnosť,

Ekonomická univerzita v Bratislave bola založená v roku 1940 ako prvá vysoká škola ekonomického zamerania na Slovensku. Predstavuje jednu z najvýznamnejších vzdelávacích a vedeckovýskumných inštitúcií v Slovenskej republike. Počas svojej existencie vychovala vyše 110 000 absolventov. V súčasnosti tu študuje 7 400 študentov.