Asistent dekana Fakulty medzinárodných vzťahov EU v Bratislave

Ekonomická univerzita v Bratislave

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava V, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 629 EUR/mesiacOsobný príplatok po uplynutí skúšobnej doby
  • Termín nástupu: september 2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odborná administratívna práca na sekretariáte dekana fakulty

Týždeň dovolenky navyše, denný pracovný čas 7,5 h, príspevok na dôchodkové sporenie, možnosť ubytovania v študentskom domove

Bližšie informácie poskytne Ing. Emília Nováková, 02 67295473, emilia.novakova@euba.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stredné všeobecné vzdelanie, ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

znalosti z oblasti hospodárskej korešpondencie, bezchybný písomný prejav, organizačné a komunikačné schopnosti, spoľahlivosť, bezúhonnosť

Ekonomická univerzita v Bratislave bola založená v roku 1940 ako prvá vysoká škola ekonomického zamerania na Slovensku. Predstavuje jednu z najvýznamnejších vzdelávacích a vedeckovýskumných inštitúcií v Slovenskej republike. Počas svojej existencie vychovala vyše 110 000 absolventov. V súčasnosti tu študuje 7 400 študentov.

Adresa spoločnosti

Ekonomická univerzita
Dolnozemská cesta 1
852 35 Bratislava