Pridať inzerát

Quality inspector

EKOMAD s.r.o.

  • Miesto práce: Česko, Srbsko, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva kontrolné operácie vo výrobnom procese v súlade s požiadavkami zákazníka,
-kontrola výroby a dodržiavania technologickej disciplíny, v zhode podľa výkresovej dokumentácie, technologických postupov a ostatných dokumentov platných pre daný výrobok,
- inšpekcia, verifikácia a posudzovanie zhody pre procesy ako zváranie, povrchová úprava, montáž, meranie a testovanie
- evidencia vykonanej kontrolnej činnosti,
-vyhodnocovanie kontrolných bodov a reporting v anglickom jazyku popr. nemeckom jazyku,
-komunikácia z výrobcom a zákazníkom pre daný výrobok/ sériu,
- každodenná komunikácia v cudzom jazyku,
- cestovanie (služobné cesty) na dané miesto výkonu práce,
-absolvuje interné a externé školenia,

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Dohodou

- dynamická práca v perspektívnej spoločnosti
- možnosť vzdelávania a odborného rastu

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite do 15.07.2019 žiadosť so štruktúrovaným životopisom, motivačným listom v slovenskom a anglickom jazyku a súhlasom so spracovaním osobných údajov na mailovú adresu quality.inspector@ekomad.sk
Vybraní uchádzači budú telefonicky kontaktovaní telefonicky.
Ostatným, ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické- strojárske, vagónová výroba výhodou

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

-Logické myslenie a procesný prístup
-Samostatnosť, sebadisciplína a dôslednosť
- Zodpovedný prístup k práci
-Chuť cestovať
- Čítanie výkresovej dokumentácie
- Znalosť noriem a predpisov napr. z vizuálnej kontroly zvarov ISO 5817
- EWE/EWT je výhodou
- Znalosti a certifikáty NDT (VT,PT,UT,RT) sú výhodou
- Znalosti aplikacie náterových hmôt su výhodou
-Výborný zrak (potvrdenie od lekára)
- Časová flexibilita
-Osvedčenia a certifikáty z oblasti manažmentu kvality sú výhodou
- Anglický jazyk je podmienkou, nemecký jazyk je výhodou

Inžinierska spoločnosť zabezpečujúca kontrolný proces v rámci plánovania, produkcie a distribúcie výrobkov v ťažkom strojárenskom priemysle.
Spoločnosť zaoberajúca sa konzultačnou činnosťou, posudzovaním, zabezpečovaním kvality a inšpekčnou činnosťou v oblasti koľajových vozidiel, ako sú nákladné a osobné vagóny, rýchlovlaky, električky; podvozky; a ich podskupiny vyrábané na území Európy a Ázie.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Strážske námestie 3291/28
05801 Poprad