Pridať inzerát

Hlavný/á účtovník/čka

EKA-Z, s. r. o.

  • Miesto práce: Vysokoškolákov 41/31, 010 08 Žilina, okres Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spracovanie podvojného účtovníctva
- Vedenie účtovných evidencií
- Spracovanie priznaní a výkazov k DPH
- Spracovanie priznaní k dani z príjmu vrátane všetkých uzávierkových operácií
- Príprava kontrolných výstupov podľa želaní klienta
- Príprava podkladov pre čerpanie úverov ...

- nadštandardné finančné ohodnotenie,
- miesto v tíme, ktorý ťa rád príjme za člena,
- sociálny program, ktorý si tvoria sami zamestnanci,
- flexibilitu v pracovnom čase,
- možnosť práce z domu,
- príjemné pracovné prostredie (staráme o príjemné a zdravé pracovné prostredie)
- stravné lístky v hodnote 3,30 €
- bezplatné vzdelávanie a školenia …

Okrem životopisu a motivačného listu budeme radi, keď nám napíšte pár riadkov o tom, ako si predstavujete Vašu prácu v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Externé spracovanie účtovníctva v účtovnej firme

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
OMEGA - Základy
SAP - Základy

Počet rokov praxe

4

Uchádzač by mal:
- byť zodpovedný (netolerovať nedostatky v svojej práci),
- svoju prácu vykonať na 100%,
- byť otvorený novým informáciám
- schopný učiť sa
- odolný voči stresu a návalom prác
- schopný pracovať samostatne aj v tíme
- vedieť zorganizovať prácu podľa priorít
- orientovať sa v účtovníctve a finančných tokoch.
- mať prehľad v daňových zákonoch
- pracovať v programoch MRP a Omega
- skúsenosť s prácou v programe SAP, alebo podobnom systéme

Sme kolektív pätnástich nadšených ľudí, ktorých baví účtovníctvo a hľadanie riešení. Našim cieľom je stať sa spoločnosťou, ktorá bude mať dobré meno a kredit nielen v Žiline a okolí, ale aj na celom Slovensku. Externým spôsobom spracovávame účtovníctvo pre viac ako 380 veľkých firiem aj malých firmičiek, našich klientov. V roku 2018 sme odoslali viac ako 5 200 priznaní a výkazov na daňový úrad. Plánujeme sa ďalej rozširovať a postupne rozširovať našu pôsobnosť po celom Slovensku. Našou víziou je zastrešiť našim klientom administratívu, ktorá ich často brzdí v rozvoji a poskytnúť im široké portfólio kvalitných služieb, ktoré súvisia s účtovníctvom, mzdami, alebo správou spoločnosti. Pri tom sa zameriavame na hľadanie riešení a podporu podnikania našich klientov. Našim mottom je: Podnikajte !!! Na to ostatné máte nás.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov