Pridať inzerát

Procesný inžinier m/f (mzda od 1400 EUR)

Eissmann Automotive Slovensko s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lesná 1, Holíč
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiacVýška mesačnej mzdy bude dohodnutá podľa skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za evidenciu zariadení a za zaistenie revizií technických zariadení v požadovaných termínoch
- aktualizácia výrobnej dokumentácie a pracovných postupov v prípade zmeny výrobného procesu
- vypracovanie výrobnej dokumentácie a pracovných postupov
- zodpovednosť za implementovanie nových produktov v rámci závodu
- zavádzanie nástrojov na zvyšovanie efektívnosti výrobného procesu (napr. Six Sigma, kaizen, Lean, Poka-Yoke a pod.)
- znižovanie výrobných nákladov pri zachovaní požadovanej úrovne kvality
- riešenie vzniknutých problémov na linkách v spolupráci s inými oddeleniami
- účasť na výbere a rozmiestňovaní technologického vybavenia v priestoroch závodu

pružný pracovný čas
jazykové vzdelávanie
stravovanie vo firemnej jedálni - cena stravnej jednotky 1 EUR
bohatý sociálny program
zamestnanecké akcie

Ďakujeme všetkým kandidátom za zaslané životopisy, kontaktovať budeme len vhodných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

skúsenosti s procesným inžinieringom
skúsenosti s automotive výhodou
vysokoškolské vzdelanie technického smeru alebo odpovedajúca prax vo výrobnom závode na podobnej pozícii
CAD – základy výhodou
SAP - výhodou
technické myslenie

Spoločnosť Eissmann Automotive Slovensko bola založená v roku 2000 ako 100% dcérska spoločnosť spoločnosti Eissmann GmbH so sídlom v Bad Urach, Nemecko
Sídlime v meste Holíč a našim mottom je spojenie slov „Technika a koža“, a to preto , že naším výrobným programom je produkcia interiérových doplnkov pre automobilový priemysel z prírodnej a syntetickej kože.

Sortiment výroby:
- stredové konzoly
- palubové dosky
- lakťové opierky
- výplne dverí
Našimi zákazníkmi sú spoločnosti z Nemecka, Francúzska, Rakúska, ako aj výrobné závody v Slovenskej republike.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov