Pridať inzerát

Stavbyvedúci / projektový manažér

EHS, s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiac- mzda nie je finálna závisí od skúseností uchádzača - koncoročné odmeny za splnenie cieľov
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za komplexné riadenie projektov
Riadenie a alokácia zdrojov vlastných aj dodávateľských na zákazky.
Vedenie riadnej evidencie stavieb a zákazok.
Sledovanie ekonomických a časových (termínových) ukazovateľov.
Sledovanie zmien a zdokumentovanie zmien projektu.
Operatívne riešenie vzniknutých problémov.
Zabezpečovanie materiálu a BOZP.
Spracovanie podkladov pre zdokumentovanie stavby.
Vedenie odpočtovej dokumentácie, spotreby materiálu, nákladov a výnosov.
Pravidelné vyhodnocovanie finančného stavu zákazky na základe odpočtovej dokumentácie a prijímanie účinných opatrení na dosiahnutie plánovaného výsledku.
Príprava finančného a realizačného plánu zákazky.

- služobný telefón aj na súkromné účely (neobmedzený paušál),
- služobný notebook aj na súkromné účely,
- služobné auto na súkromné účely (podľa úrovne uchádzača)
- príspevok na stravné 3€,
- 5 dní voľna navyše (sick day),
- školenia hradí firma,
- možnosť osobného a kariérneho rozvoja
- zľavy na produkty a služby

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť EHS bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Telekomunikácie, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- zodpovednosť
- schopnosť pracovať samostatne a zodpovedne
- schopnosť riadiť tím
- schopnosť riešiť krízové situácie
- § 23

Spoločnosť EHS, s.r.o. sa špecializuje na komplexné telekomunikačné a slaboprúdové riešenia. Projekty sú situované najčastejšie v Bratislavskom a Trnavskom kraji. Centrála spoločnosti sa nachádza v Skalici.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov