Pridať inzerát

Hľadá sa asistentka s nemčinou !

EHATAX s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kopčianska 10, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacUvedená základná mzda sa týka kandidáta s výbornou znalosťou nemeckého jazyka a zamestnania na plný úväzok. V prípade čiastočného úväzku bude mzda prispôsobená pracovnému úväzku. Ak má kandidát skúsenosti v oblasti personalistiky a účtovníctva, mzda môže byť dohodnutá v závislosti od jeho odborných znalostí a skúseností aj na vyššej úrovni.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Ťa administratíva a ovládaš nemčinu ?
Si flexibilný a dokážeš komunikovať s rôznymi typmi ľudí ?
Máš rád rôznorodú prácu a chceš byť podporou pre vedenie firmy?

Ak si na všetky otázky odpovedal kladne, čítaj ďalej.
Pre nášho klienta pôsobiaceho v oblasti priemyselnej výroby a stavebníctva hľadáme do tímu nového kolegu - administratívneho pracovníka/ asistenta pre vedenie.

A na akú pracovnú náplň sa môžeš tešiť ?
- Podávanie inzerátov pri vyhľadávaní personálu a kontaktovanie vhodných kandidátov
- Vedenie personálnej agendy (pracovné zmluvy, dochádzky) pre 30-40 zamestnancov
- Príprava a podávanie žiadostí o vydanie A1 formulárov v prípade vyslania zamestnanca na zahraničnú pracovnú cestu
- Bankové prevody
- Vystavovanie a evidencia faktúr
- Príprava podkladov pre účtovníctvo a zúčtovanie miezd
- Komunikácia s vedením spoločnosti v nemeckom jazyku

Ak Ťa uvedená pracovná náplň zaujala a zároveň sa nebojíš komunikácie v nemeckom jazyku, neváhaj a zašli nám životopis.
Ďalšie informácie radi poskytneme na osobnom pohovore.

- flexibilný pracovný čas
- stabilná prosperujúca spoločnosť
- priestor na sebarealizáciu
- po zapracovaní motivačné finančné ohodnotenie

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie pozostáva z jedného kola (pohovoru).
Vaše ponuky s profesným životopisom zasielajte na našu e-mailovú adresu. Vybratých kandidátov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- aktívny prístup,
- precíznosť,
- komunikačné zručnosti,
- flexibilita
- predchádzajúca aktívna prax v personalistike výhodou
- znalosť daňového a právneho legislatívneho prostredia výhodou
- znalosť ekonomického softvéru Pohoda výhodou

Ehatax je spoločnosť pôsobiaca v oblasti účtovníctva, daňového poradenstva a spracovania miezd. Počas svojej takmer 15 ročnej histórie sa zameriava prevažne na nemecky a anglicky hovoriacu medzinárodnú klientelu. Aj vďaka svojim partnerským kanceláriám v okolitých krajinách (Česko, Maďarsko, Poľsko, Rakúsko, Nemecko, Švajčiarsko, Slovinsko, Španielsko) poskytujeme našim klientom služby na vysokej medzinárodnej úrovni.

Viac o Ehatax-e sa môžete dozvedieť aj na našej webovej stránke www.ehatax.com.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kopčianska 10
85101 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Eva Palatická
E-mail: poslať životopis