Pridať inzerát

Obchodník

eGroup Solutions, a. s.

  • Miesto práce: BBC 5, Plynárenská, Ružinov, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacNemáme definovanú hornú hranicu mzdy :-) Výška mzdy bude dohodnutá pri osobnom pohovore - zohľadňujeme skúsenosti a znalosti kandidátov. A máme viaczložkovú formu mzdy - uvedená mzda je základ bez odmien a provízií.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pekný deň Vám prajeme,

sme radi, že ste si otvorili práve našu pracovnú ponuku. Sme na trhu od roku 2009, rastieme a neustále rozširujeme svoje služby. Je nás dnes už 26 ľudí, rastieme spolu s firmou a máme práce naozaj veľa. Preto potrebujeme posilu.

Hľadáme kolegu / kolegyňu na obchodné oddelenie, ktorý bude mať takto zadefinovanú náplň práce:
- zodpovednosť za aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov a plnenie stanovených cieľov pre dosiahnutie obchodného plánu,
- identifikácia požiadaviek zákazníka a navrhovanie vhodných riešení,
- budovanie portfólia zákazníkov a zodpovednosť za komunikáciu a vzťahy s nimi,
- vedenie zmluvných alebo iných vyjednávaní,
- príprava plánu starostlivosti o klientov,
- proaktívne vytváranie, identifikácia a využívanie všetkých potenciálnych príležitostí súvisiacich s klientmi,
- zabezpečovanie kľúčovej dokumentácie potrebnej pre každú predajnú fázu.

Ak je tam niečo čoho ste sa zľakli, radi to preberieme a vysvetlíme osobne na pohovore. Samozrejmosťou je kvalitné zaučenie a podpora na začiatku Vášho pôsobenia u nás.
Dôležité je to, aby ste boli komunikatívny, obchodník s technickým myslením a oblasť IT by nemala byť pre Vás neznámou.
Uchádzať sa môžu aj začínajúci obchodníci z oblasti IT, porastiete s nami :)

Čo Vám vieme ponúknuť okrem práce, ktorá nás všetkých baví?
- zázemie renomovanej a prosperujúcej slovenskej IT spoločnosti
- tréningový a rozvojový program (business a produktové školenia, soft skills tréningy)
- skvelý team
- smartfón, firemný notebook, auto
- nadštandardná zdravotná starostlivosť
- možnosť osobného rozvoja a kariérneho rastu

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím pošlite nám na adresu [email protected] štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

So zaslaním životopisu súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Údaje, ktoré nám poskytnete, starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2022 (ostáva ešte 32 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Pozícii vyhovujú predovšetkým uchádzači so vzdelaním v oblasti IT, informatiky alebo technickým zameraním.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Akého kolegu hľadáme?
- mal by mať písomné komunikačné schopnosti na vysokej úrovni (nevyhnutné pre písanie ponúk, dokumentácií),
- mal by byť komunikatívny - normálne komunikovať s kolegami, posúvať informácie a zaujať zákazníka na prvý pokus,
- systematický prístup a zameranie na cieľ sú veľmi cenené, ako aj ochota prijímať nové výzvy,
- analytické myslenie pre identifikovanie obchodných príležitostí,
- príjemné vystupovanie a spoľahlivosť, ako aj zodpovednosť voči firme, kolegom, i klientom.

Spoločnosť eGroup Solutions, a. s. buduje a prevádzkuje spoľahlivú, produktívnu a bezpečnú IT infraštruktúru. Spoločnosť je renomovaným dodávateľom technologicky orientovaných riešení a komplexných služieb IT, zameriava sa na realizáciu IT projektov a podporu prevádzky IT.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Michaela Rybanská
Tel.: +421911026532
E-mail: poslať životopis