Pridať inzerát

Účtovník

EGRISI s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 500 EUR/mesiac1200 - 1500 EUR v závislosti od skúseností a úväzku kandidáta
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- účtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr, interných dokladov a iných;
- priraďovanie platieb;
- spracovanie podkladov pre prípravu DPH výkazov, spracovanie súhrnného výkazu k DPH;
- spracovanie štatistických výkazov (Intrastat a pod.);
- príprava podkladov na zostavenie finančných výkazov;
- komunikácia v anglickom jazyku výhodou

- možnosť vzdelávania a profesionálneho rastu
- možnosť práce z domu podľa dohody
- flexibilný pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý

Počet rokov praxe

4

- schopnosť určiť si priority
- zmysel pre zodpovednosť
- samostatnosť a spoľahlivosť

EGRISI, s.r.o. je spoločnosť, ktorej hlavná činnosť je vedenie účtovníctva pre tuzemských a zahraničných klientov. Pôsobíme na trhu 15 rokov a našimi klientmi sú rôzne typy spoločností zamerané napríklad na obchod, zdravotníctvo, developérske spoločnosti, personálne agentúry, reštaurácie a iné.