Pridať inzerát

Sales Manager - outdoor furniture

Egoé a.s.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Bratislava
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000 - 60 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Lyže, obytné vestavby do aut, outdoorový nábytek. A klidně i nádraží. To všechno je Egoé. Naše produkty vznikají z nápadů, které si sami vyvíjíme i vyrábíme – Ideas Make Products. Pokud chceš být součástí našeho týmu na adrese Bílovice 519, tak se ozvi. Teď obsazujeme pozici Sales Manager - outdoor furniture.

Co Tě u nás čeká

  • řízení obchodu na Slovensku z nové pobočky v Bratislavě
  • spoluvytváření obchodní strategie
  • vyhledávání nových projektů a nových obchodních partnerů (B2B i B2C)
  • rozvoj dlouhodobých vztahů se svými klíčovými klienty
  • zajištění administrativní stránky podnikání (vypracování obchodních nabídek)
  • spolupráce s realizačním týmem a zákazníkem v průběhu realizace projektu

Co od Tebe očekáváme

  • chuť posouvat věci kupředu a rozvíjet své vlastní dovednosti a schopnosti
  • zkušenost s prodejem
  • profesionální vystupování, optimismus, flexibilita a výborné komunikační schopnosti
  • samostatné rozhodování
  • schopnost prosadit se a upevnit si pozici
  • anglický jazyk umožňující aktivní používání jazyků (B2)
  • řidičský průkaz a ochotu cestovat
  • vášeň pro design a architekturu

A co Ti nabízíme

  • zajímavou práci na vývoji nových produktů v mladém tvůrčím kolektivu
  • možnost podílet se na organizaci akcí jako jsou Žně designu, či WiFič VEN
  • odborný růst (získání vědomostí v celé řadě výrobních oborů)
  • prostor pro uplatnění vlastních nápadů a myšlenek
  • odpovídající mzdu s růstem dle tvých schopností
  • zázemí úspěšné české firmy s pětadvacetiletou tradicí udávající trendy v oboru
  • zaměstnanecké benefity (4 týdny dovolené a 5 dnů sickdays, penzijní připojištění, vzdělávací kurzy a školení)
  • rodinnou atmosféru

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou