Pridať inzerát

Projektant elektro

EGEM s.r.o. organizačná zložka

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bystrická cesta 5646/55b, Ružomberok
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 977 - 1 445 EUR/mesiacV závislosti od praxe prípadne autorizácie, mesačné odmeny, 13. plat, ročné odmeny
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Projekčné práce - elektro v rozsahu:
- obhliadka miesta realizácie,
- návrh technického riešenia,
- spracovanie kompletnej technickej dokumentácie vo všetkých stupňoch (štúdia, projekty pre územné rozhodnutie, stavebné povolenie, realizáciu)
- spracovanie podkladov pre stavebný úrad a iné dotknuté organizácie,
- dohľad nad správnou implementáciou navrhnutých riešení,
- spracovávanie dokumentácie skutočného stavu.

služobný telefón, notebook, 13. plat, mesačné odmeny (po uplynutí skúšobnej doby), ročné odmeny, príspevky zo sociálneho fondu, príspevok na rekreáciu, odmeny darcom krvi

V prípade záujmu zašlite svoju žiadosť / motivačný list (so súhlasom na spracovanie a evidenciu osobných údajov) životopis na nižšie uvedenú emailovú adresu najneskôr do 18.06.2022. Kontaktovať budeme len záujemcov spĺňajúcich vyššie uvedené kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika, energetika

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
Vyhláška 508/2009 Zb.z. §21 - Úplný začiatočník
Ruplan - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť poskytuje služby najmä odberateľom v oblasti výroby a distribúcie el. energie, teplárenstva a priemyslu.

Zameriava sa najmä na komplexnú prípravu, zabezpečenie a realizáciu energetických diel, alebo ich ucelených častí vrátane servisu a údržby v rozsahu hladín veľmi vysokého, vysokého a nízkeho napätia a riadiacich systémov vrátane kompletnej projektovej prípravy.

Hlavné zameranie:
* Transformovne prenosovej sústavy ZVN/VVN a VVN/VVN
* Rozvodne distribúcie VVN/VN, VN/NN
* Výrobne elektrickej energie (elektrárne)
* Výrobne tepla (teplárne)
* Priemyselné elektrické rozvody
* Vonkajšie vedenie ZVN a VVN

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov