Pridať inzerát

Samostatný účtovník v poradenskej spoločnosti

Effix s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Miletičova 21, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 - 1 700 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od preukázaných skúseností.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovanie účtovníctva a daní pre viacerých klientov

Ponúkame zaujímavú prácu pozitívnej a zodpovednej osobe s niekoľkoročnými skúsenosťami v oblasti účtovníctva.

Práca je väčšinou rozdelená medzi juniora a samostatného účtovníka.
Od Vás požadujeme spracovanie DPH, závierok a DPPO.

Úspešnému kandidátovi/ kandidátke ponúkame:
- primeranú mzdu
- moderné pracovné prostredie
- flexibilný pracovný čas
- rešpektovanie súkromia

Nevyhnutnosťou je seriózny prístup, zodpovednosť za svoju prácu, ochota učiť sa nové veci.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Účtovníctvo a daňovníctvo

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Minimálne 2 roky (dvoje závierky)

Ponúkame spoluprácu
- skúsenému účtovníkovi / účtovnícke
- kolegovi, ktorý vie pracovať v tíme
- poradcovi, ktorý vždy slušne usmerní klienta
- profesionálovi, ktorý odkomunikuje nezrovnalosti na úradoch

Sme poradenská spoločnosť EFFIX. Od roka 2009 sa venujeme ekonomickému poradenstvu a spracovaniu účtovníctva a daní externou formou.
Bavia nás neobvyklé formy podnikania, cezhraničné spolupráce, radíme firmám na pravidelnej báze, pomáhame im vysporiadať sa s neustálymi zmenami v zákonoch. Pre zahraničných klientov zabezpečujeme kompletnú účtovnú, daňovú a ekonomickú podporu na Slovensku. Pomáhame viacerým slovenským firmám, ktoré sa rozhodli rozšíriť podnikanie do zahraničia.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov