Pridať inzerát

Samostatný účtovník v poradenskej spoločnosti Effix s.r.o.

Effix s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Miletičova 21, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiacVýška mzdy v závislosti od preukázaných skúseností.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatné spracovanie účtovníctva, DPH, závierok a DPPO,
komunikácia a priebežné poradenstvo prideleným klientom.

Ponúkame zaujímavú prácu pozitívnej a zodpovednej osobe s niekoľkoročnými skúsenosťami v oblasti účtovníctva.
Jednoducho niekomu kto :
- nevidí svet čierno - biely
- rád rieši neriešiteľné
- nenachádza problém na každé riešenie
- sa rád učí to, čo už zajtra platiť nebude
- vie trpezlivo vysvetliť a preposlať neodoslaný e-mail
- si vie zorganizovať prácu, vypýtať pomoc, a aj ju ponúknuť
- sa vie zasmiať aj na svoj účet

Budeš mať na starosti viacerých klientov - od §4 až do 7a, mesačne spracuješ účtovníctvo, odkomunikuješ s klientom nejasnosti, pripravíš a podáš priznania a výkazy, poradíš keď o to klient požiada.

Spoločne vymýšľame ako zefektívniť jednotlivé postupy, uľahčiť si prácu, vzdelávať klientov. Každý nápad a každá skúsenosť sa počíta.

Na druhej strane ponúkame:
- primeranú mzdu a odmeny
- príjemné neformálne prostredie
- možnosť sebarealizácie
- rešpektovanie súkromia
- flexibilný pracovný čas

Jedná sa o novovytvorenú pozíciu. Klienti nás majú radi pre náš bezprostredný prístup, praktický pohľad na veci a jednoduché riešenia. Posúvajú referencie a my rastieme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ako si ťa predstavujeme:

Či si absolvoval obchodnú akadémiu a VŠ ekonomického zamerania nie je to najdôležitejšie. Základ je aby si vedel spracovať účtovníctvo samostatne, rozumel mu, a máš za sebou minimálne dvoje závierky.

Orientuješ sa v Pohode, mzdy Ti úplne cudzie nie sú, anglicky alebo nemecky sa dohovoríš aspoň e-mailom. A áno, Excel je tiež dôležitý.

Ak máš chuť vrhnúť sa do práce, napíš alebo zavolaj, pošli životopis a určite pridaj pár riadkov prečo si to práve Ty, kto nám pasuje do tímu.

Vopred ďakujeme za prejavený záujem a už teraz informujeme, že kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Sme poradenská spoločnosť EFFIX. Už 12 rokov sa venujeme ekonomickému poradenstvu a spracovaniu účtovníctva a daní externou formou.
Bavia nás neobvyklé formy podnikania, cezhraničné spolupráce, radíme firmám na pravidelnej báze, pomáhame im vysporiadať sa s neustálymi zmenami v zákonoch. Pre zahraničných klientov zabezpečujeme kompletnú účtovnú, daňovú a ekonomickú podporu na Slovensku. Pomáhame viacerým slovenským firmám, ktoré sa rozhodli rozšíriť podnikanie do zahraničia.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Effix s.r.o.
Miletičova 21
821 08 Bratislava