Pridať inzerát

Montér/servisný technik klimatizácií a tepelných čerpadiel

EEZ, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 2 000 EUR/mesiacpodľa skúseností uchádzača a výšky úväzku
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Montáž, servis a opravy klimatizačných a vzduchotechnických zariadení
- Diagnostika porúch
- Vykonávanie preventívnej údržby pridelených zariadení
- Elektroinštalačné práce na klimatizačných a vzduchotechnických zariadeniach

Flexibilná pracovná doba
Služobné auto, telefón
Práca v príjemnom kolektíve

V prípade záujmu zašlite, prosím, Váš profesijný životopis emailom na nižšie uvedenú adresu a následne Vás pozveme na osobný pohovor.
Uchádzač zaslaním osobných údajov, ktoré budú uvedené v životopise dáva súhlas spoločnosti EEZ, s.r.o. so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z.
Skontaktujeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naša požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú spracované v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technický smer

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Prax na odbornej pozícii - servis klimatizácií min. 1 rok (alebo možnosť zaučiť sa)
- Elektro vyhláška §21-23
- Zváračský preukaz
- Osvedčenie na F plyny I alebo III - výhodou
- zodpovednosť
- samostatnosť
- pracovitosť
- spoľahlivosť

Spoločnosť EEZ s.r.o. vznikla v roku 2013. Špecializujeme sa na dodávku a montáž energetických zariadení, klimatizácie a vzduchotechniky, vykurovania. Zákazníkom ponúkame profesionálne projektovanie klimatizačných a energetických celkov, vykurovanie a energetické hodnotenie budov. Zároveň sa zameriavame na komplexné služby v oblasti správneho vetrania a klimatizácii. Naše služby poskytujeme pre bytové a rodinné domy, ako aj pre podnikateľov a ich obchodné či administratívne priestory.