Pridať inzerát

Administratívny pracovník

EEI s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Gorkého, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 100 EUR/mesiacVýška mzdy v závislosti od pracovných zručností a skúseností uchádzača
  • Termín nástupu: Ihneď po ukončení výberového konania. Plánovaný termín ukončenia konania v mesiaci december

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyhodnotený kandidát bude zaškolený v oblasti pracovnej agendy, ktorá zahŕňa najmä:
- príprava materiálov pre členov tímu, reportovanie, archivácia,
- poštová a e-mailová korešpondencia,
- komunikácia s dodávateľmi,
- aktívna komunikácia s jednotlivými prevádzkami spoločnosti,
- oficiálna komunikácia s koncovým zákazníkom v oblasti predmetu činnosti spoločnosti,
- podpora účtovného oddelenia,
- komunikácia s verejnými inštitúciami,
- správa poistných udalostí,
- plnenie krátkodobých aj dlhodobých cieľov podľa individuálnych inštrukcií,
- práca s interným systémom spoločnosti,
- zabezpečenie ďalších odborných úloh vyplývajúcich z náplne práce a pokynov nadriadeného,
- práce administratívneho charakteru,
- spravovanie dochádzky
- podpora členov tímu a ďalšie administratívne práce podľa nadriadeného súvisiace s činnosťou spoločnosti.

- Ponúkame prácu vo vyspelej spoločnosti s mnohými skúsenosťami vo svojom odbore
- Možnosť vlastného rozvoja a kariérneho rastu
- Práca v príjemnom prostredí v centre mesta

Váš životopis prosím zašlite prostredníctvom portálu Profesia. Zaslaním životopisu uchádzač vyjadruje vedomosť o spracúvaní svojich osobných údajov na účely jeho spracovania, posúdenia a vyhodnotenia pre výber kandidáta na inzerovanú pracovnú pozíciu. Vybratí uchádzači budú kontaktovaní e-mailom a pozvaní na osobný pohovor. Vyhradzujeme si právo na oslovenie len prijatých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

ekonómia/administratíva/právo

Počet rokov praxe

1

ochota, samostatnosť, lojalita, flexibilita

Spoločnosť EEI s.r.o. je silnou a stabilnou spoločnosťou, ktorá sa venuje riešeniu statickej dopravy v rámci mestských dopravných systémov a inteligentných dopravných systémov a v súčasnosti je najväčším správcom v rámci Slovenskej republiky.

Vo svojich činnostiach kombinuje špecializované technické schopnosti s veľmi dobrou znalosťou miestneho prostredia, legislatívy a správnych podmienok. Profesionálna orientácia v obchodnom a podnikateľskom prostredí je daná dlhoročnými skúsenosťami členov jej tímu. Pevné zázemie a silná technická základňa spolu s vysokou odbornosťou zamestnancov EEI, nám dáva náskok pred konkurenciou.

Cieľom spoločnosti je budovať v rámci Slovenskej republiky moderný, účinný a efektívny systém statickej dopravy, vytvárať riešenia, ktoré budú dlhodobo spĺňať náročné kritériá na neustále sa meniacom trhu a poskytovať bezkonkurenčný zákaznícky servis. V neposlednom rade je naša snaha zameraná na otvorenie možností spolupráce v rámci iných európskych krajín, expanziu našich služieb do zahraničia a rozširovanie nášho portfólia o ďalšie druhy činnosti týkajúce sa nielen statickej, ale aj dynamickej dopravy.

Investičné aktivity spoločnosti EEI zahŕňajú výstavbu a prenájom parkovacích plôch, budovanie hromadných garáží a hromadných odstavných plôch pre klientelu, ako aj správu parkovacích miest a parkovacích domov. Spoločnosť EEI sa okrem iného venuje aj poradenskej a konzultačnej činnosti v rámci organizácie a správy statickej dopravy, a to pre verejný aj súkromný sektor.

EEI momentálne pôsobí v mestách Banská Bystrica, Košice, Vranov nad Topľou a Bratislava. Spoločnosť EEI v súčasnosti spravuje najväčší mestský komplex parkovacích miest v Slovenskej republike, a to v meste Košice.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Gorkého 4
811 01 Bratislava - mestská časť Staré Mesto