Pridať inzerát

Пропонуємо роботу оператором виробництва в місті Кошице

EDYMAX Job Košice s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Priemyselný park pri letisku, Barca
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 800 EUR/mesiac13. , 14. plat
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Робота підходить для чоловіків, жінок та сімейних пар.
Компанія, для якої шукаємо співробітників займається автомобільною промисловістю та їх виробництвом.
Роль оператора на виробництві – це промислове покриття та оздоблення шкіри, ПВХ, ПУ або тканини відповідно до робочої процедури
• Робота в три зміни (вранці, вдень, вночі)
• Робота на постійне місце зайнятості, можна по статусу тимчасового прихистку (odidenec) та по карті тимчасового перебування (pobyt)
• Досвіду оператором виробництва не потрібно мати
Виплати працівникам:
• з/п 675 - 900 €/міс + бонус за продуктивність 55 євро та бонус за постійне відвідування роботи 50 €
• Пільги на транспорт відповідно до кількості км
• Тринадцята зарплата
• Чисте та безпечне робоче середовище
• Допомога координатора

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Personálna agentúra

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002. Zaoberáme sa poskytovaním komplexných personálnych služieb, outsourcingom a quality manažmentom.

Úspech staviame na nemenných rodinných hodnotách a pevných medziľudských vzťahoch. Prvoradá je pre nás spokojnosť klienta a samotných zamestnancov.