Pridať inzerát

Koordinátor / Projektový Manažér

EDYMAX GROUP a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 2 000 EUR/mesiacmesačné odmeny podľa veľkosti projektov
  • Termín nástupu: 1Q/2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ambicióznu a pracovitú kolegyňu alebo kolegu, ktorí s nami vybudujú novo vznikajúcu pobočku v Košiciach.

Koordinátor/Project Manager svojou činnosťou zaisťuje kompletnú správu klientov a naplnenosť objednávok na pridelenie zamestnancov, zároveň realizuje všetky administratívne činnosti spojené s prevádzkou kancelárie a jednotlivých klinetov. Komunikuje s klientmi, podieľa sa na obchodnom rozvoji spolupráce. Realizuje všetky náborové aktivity s cieľom naplniť aktuálne objednávky klientov podľa ich špecifikácie a požiadaviek. Vyberá a komunikuje s vhodnými uchádzačmi, zaisťuje celú agendu nástupu nových zamestnancov, vrátane následnej správy zamestnancov a administratívnej činnosti. Zaisťuje dennú starostlivosť o zamestnancov s cieľom zaistiť optimálnu mieru fluktuácie, pracovného výkonu zamestnancov a ich spokojnosti. Ide o komplexnú pozíciu na zabezpečenie celej služby.

Čo Vás u nás čaká?

• Nábor zamestnancov
• Kompletná správa klientov a naplnenosť objednávok na pridelenie zamestnancov
• Komunikácia so zamestnancami, riešenie problémov priamo na pracovisku, hľadanie nových zamestnancov
• Cieľom projektov je kontinuálne zabezpečenie zamestnancov. S tým súvisí koordinácia zamestnancov u klienta
• Komunikácia s klientom a podieľaním sa na obchodnom rozvoji spolupráce
• Administratívna činnosť spojená s agendou nástupu nového zamestnanca, dohľad nad materiálnym vybavením zamestnanca a školením BOZP, zaistenie VLP a ostatné potrebné dokumentácie

Čo je pre nás dôležité

• Samostatnosť a zodpovednosť – všetko riadenie projektu bude na Vás
• Veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti
• Časová flexibilita – nutnosť prispôsobiť sa vždy danému projektu a nástupu zamestnancov
• RP sk B - budete pravidelne jazdiť za zamestnancami a navštevovať a kontrolovať pracovisko
• Znalosť práce na PC
• Minimálne stredoškolské vzdelanie zakončené maturitnou skúškou
• Ochota učiť sa novým veciam
• Proaktívny prístup

Čo získate

• Zaujímavú, samostatnú a zodpovednú prácu
• Telefon, notebook
• Služobné vozidlo po zapracovaní
• Fixná odmena + variabilná zložka
• Plat 1000 € brutto + provízia podľa výsledkov
• Termín nástupu: podľa dohody

Flexibilná pracovná doba, Kvartálne odmeny, PC, auto po zapracovaní, tel, možnosť karierného rastu

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Koordinator, Recruiter

Počet rokov praxe

3

Prax v oblasti náboru zamestnancov, koordinácia pridelenia ku klientom a administratívna správa pracovného pomeru

Sme Rodinná spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoríme flexibilne, efektívne a udržateľne hodnoty pre našich Klientov. Úspech staviame na nemenných Rodinných hodnotách a pevných medziľudských vzťahoch v internom a externom prostredí. Našim zámerom je stále stúpajúce a komplexne poskytovanie profesionálnych produktov a služieb vo všetkých oblastiach nášho pôsobenia s dôrazom na životné prostredie, komfort a zdravie človeka. www.edymax.com

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov