Pridať inzerát

Vodič VZV – Devínska Nová Ves

EDYMAX Facility Management SE

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 885 - 950 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha VZV

- manipulácia s materiálom na VZV vozíkoch

- nakladanie a vykladanie tovaru / paliet

- ukladanie materiálu do stohov podľa presných postupov

- jedno až troj zmenná prevádzka

- zaujímavá práca pre lídra v logistickom svete – staňte sa súčasťou jednej z najlepších firiem v logistike

- nástup podľa dohody

- pri pracovitosti možnosť zárobku aj 810 € v čistom

- gastro lístky v hodnote 3,83 €

- plne hradené ubytovanie (hradíte iba mestskú daň . 1,70€/noc)

- doprava: priame spojenie z ubytovne na fabriku

- motivačný bonus do 20% z brutto základnej mesačnej mzdy

- dochádzkový bonus 50€/ mesiac pri splnení 100% dochádzky zamestnanca

- príplatok za prácu v noci, za sviatok, za prácu v sobotu, v nedeľu – podľa Zákonníka práce

- možnosť pracovať nadčas – za nadčasovú prácu – príplatok 25%

- práca nadčas v rámci voľna 50%

- VIP bonus/zľava pri nákupe cez portál hej.sk a DATART (online alebo kamenné predajne)

- férový prístup

Ak Vás daná pozícia zaujala, tak neváhaj a pošli nám svoj životopis. Tešíme sa na každú reakciu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť DHL pre VW zabäzpečuje logistiku v rámci vnútornej prípravy produktov/sortimentu pre výrobu a dopravu na výrobnú linku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

EDYMAX - OKAMŽITÁ PRÁCA

• EDYMAX je jednou z najsilnejších personálnych spoločností pôsobiacich na
pracovnom trhu
• EDYMAX - istota, kvalita a tradícia :
16 rokov pôsobenia prinieslo prácu pre 96 000 ľudí nielen na Slovensku ale i v
Českej republike a v Nemecku.
• Našimi klientmi sú renomované spoločnosti v automobilovom,
elektrotechnickom a strojárskom priemysle, prácu ponúkame nielen vo
výrobných procesoch, ale aj pre pozície so značnou mierou odbornosti a vyššími
kvalifikačnými požiadavkami.
• Pre 4 000 našich zamestnancov zabezpečujeme v EDYMAXe istotu stabilnej
práce, pravidelnú výplatu mzdy, sociálne istoty a zázemie silného partnera s
veľkým rozsahom zamestnaneckých výhod.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

EDYMAX
Hurbanová 21
085 01 Bardejov
www.edymax.com www.okamzitapraca.sk