Skladník - Picker : Nemecká Zmluva + Príspevok na Ubytovanie - Aj pre páry

Edymax Europe s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bindlach, Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 11 EUR/hod.11,00 €/hod. brutto + príplatky
  • Termín nástupu: IHNEĎ

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedná sa o prácu v logistickom sklade s oblečením, textíliami, dekoratívnymi predmetmi, s nasledovnou pracovnou náplňou:
✔️ Príprava tovaru do prepravných boxov - na expedíciu
✔️ Nakladanie tovaru do klietok podľa dodacieho listu buď po kartónoch alebo jednotlivé kusy tovaru
✔️ Práca s ručným skenerom (pickovanie)
✔️ Tovar je balený v krabiciach o hmotnosti od 1 do 20 kg

✅ Zabezpečené UBYTOVANIE
✅ Príspevok na ubytovanie 1 € / za každú odpracovanú hodinu
✅ NEMECKÁ PRACOVNÁ ZMLUVA, nemecké sociálne, zdravotné, dôchodkové zabezpečenie
✅ SLOVENSKÝ KOORDINÁTOR na projekte
✅ Poskytujeme zálohy
✅ Poradenstvo pri podaní žiadosti o nemecké rodinné prídavky na deti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť NKD je významnou predajnou sieťou oblečenia pre celú rodinu všetkých vekových kategórií, športové oblečenie, textilné doplnky do domácnosti, dekoračné predmety.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

✔️Prax práce v sklade výhodou
✔️Zodpovednosť a manuálna zručnosť
✔️Čistý register trestov

Personálna agentúra s rozsiahlou sieťou regionálnych a náborových centier, prostredníctvom ktorých sme nablízku uchádzačom o prácu nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hurbanova 21
085 01 Bardejov