Obsluha VZV : Plne hradené ubytovanie - Nemecká zmluva - Muži - Ženy - Páry

Edymax Europe s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Halle / Saale, Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 10,98 EUR/hod.Predné nakladanie 10,98 €/hod. (Brutto) + príplatky Bočné nakladanie 11,50 €/hod. (Brutto) + príplatky
  • Termín nástupu: IHNEĎ

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

➡️ VHODNÉ PRE MUŽOV - ŽENY - PÁRY
➡️ Premiestňovanie tovaru na paletách (TV) z vykládky do skladu do 5-6 poschodových regálov
➡️ Premiestňovanie tovaru na paletách (TV) pripraveného podľa objednávok do medziskladu, na rampy alebo priamo do nákladných vozidiel
➡️ Práca s predným alebo bočným VZV

✅ Zabezpečené ubytovanie
✅ Príspevok na Ubytovanie - 1 € / za každú odpracovanú hodinu
✅ NEMECKÁ PRACOVNÁ ZMLUVA, nemecké sociálne, zdravotné, dôchodkové zabezpečenie
✅ Poradenstvo pri podaní žiadosti o nemecké rodinné prídavky na deti
✅ SLOVENSKÝ KOORDINÁTOR
✅ Stabilná práca
✅ Poskytujeme zálohy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Naši zamestnanci budú vykonávať pracovnú činnosť v skladoch v top nemeckej spoločnosti, ktorá už mnoho rokov patrí k špičke európskych poskytovateľov logistiky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

• Prax v obore
• Platný preukaz VZV
• Čistý register trestov

Personálna agentúra s rozsiahlou sieťou regionálnych a náborových centier, prostredníctvom ktorých sme nablízku uchádzačom o prácu nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hurbanova 21
085 01 Bardejov