Pridať inzerát

Obchodný zástupca - Školský sektor

EduPoint s.r.o.

  • Miesto práce: Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 600 EUR/mesiacMzda sa skladá z fixnej čiastky 900 EUR + pohyblivá zložka do výšky 700 EUR na živnosť.
  • Termín nástupu: 1.9.2021 - 15.9.2021
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úlohou reprezentanta je:
- navštevovať subjekty v školskom sektore s cieľom podporiť predaj edukačných hier a hračiek spoločnosti EduPoint a jej partnerov.
- podieľať sa na rozvoji firmy
- udržovanie vzťahov
- firemná administrácia
- spracovanie reportov a komunikácia s nadriadeným pracovníkom
Táto pozícia vyžaduje samostatnosť a odbornú spôsobilosť ohľadom firemného portfólia (zaškolenie a oboznámenie sa s produktami).

Ak si kamarát so soc. sieťami, máš možnosť zúčastňovať sa školení a zdokonalovať sa v oblasti digitálneho marketingu.

Priama podpora zo strany vedenia spoločnosti
Priateľská pracovná atmosféra v malom kolektíve
Mobilný telefón
Služobné vozidlo
Zabezpečíme vedenie účtovníctva
Zvýhodnený nákup na náš sortiment
Sviatky, prázdniny, víkendy sú v školskom sektore voľné, ale platené

Na pracovný pohovor budú pozvaní uchádzači s bydliskom v Trenčíne a okolí.
Vyžadujeme prax na pozícii obchodného zástupcu, vysokú mieru spoľahlivosti a zodpovednosti za dosahovanie výsledkov.
Úlohou reprezentanta je realizácia prezentácie portfólia spoločnosti EduPoint s riaditeľmi školských subjektov, ktoré sú vopred dohodnuté z centrály spoločnosti v Trenčíne. Denný priemer návštev sú 3 prezentácie, každá v dĺžke cca 45 min. Reprezentant bude pokrývať západ Slovenska.

Pred tým ako zareaguješ, pozri www.hopla.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax na pozícií Obchodného zástupcu alebo s pedajom nutná

Počet rokov praxe

2

- energická osoba s pozitívnym a proaktívnym prístupom k práci
- samostatnosť a zodpovednosť
- priateľské vyjadrovacie schopnosti na úrovni
- užívateľská znalosť PC a internet
- ochota vzdelávania sa ohľadom produktového portfólia
- príjemný vzhľad a spoločenský typ
- motivácia na dosahovanie dlhodobých cieľov
- vízia dlhodobej spolupráce s cieľom rozvíjať obchodné aktivity a napredovať.

Spoločnosť so sídlom v Trenčíne a pôsobiaca na území SR, ktorá sa zaoberá nákupom a distribúciou vzdelávacích hier a hračiek, stavebníc a kreatívneho materiálu výnimočných svetových značiek určených pre materské a základné školy, špeciálne školy, detské centra a súkromné materské školy...
EduPoint zastupuje značky európskych spoločností, ktoré majú vysoké renomé na svetovom trhu.

Adresa spoločnosti

EduPoint
Švermova 23
911 01 Trenčín