Pridať inzerát

Upratovačka pre súkromnú základnú školu 6€/hod

EduHub s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Konventná, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upratovanie priestorov súkromnej školy v poobedných hodinách:
- umývanie podlahy
- vysávanie
- utieranie prachu
- upratovanie spoločných priestorov (schodíšť, vestibulov, vstupných priestorov),
- a iné bežné upratovacie práce

možnosť pracovať aj nadčasy
flexibilná pracovná doba
práca v stabilnej spoločnosti
príplatky za prácu počas víkendov a sviatkov
práca vhodná pre uchádzačov so zdravotným znevýhodnením

V prípade Vášho záujmu nám prosím pošlite svoj životopis na nižšie uvedenú e-mailovú adresu alebo kontaktujte telefonicky na nižšie uvedené číslo.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Súkromná základná a materská škola s dlhoročným pôsobením v centre Starého mesta Bratislavy.

Kontakt

Kontaktná osoba: Viktor Kiripolský
E-mail: poslať životopis