Pridať inzerát

Manažér logistiky

Edscha Velky Meder, s.r.o.

  • Miesto práce: Edscha Veľký Meder s.r.o., Mostová, Veľký Meder
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy začína od 2000 EUR a VIAC. Finálna úroveň celkovej mzdy môže byť aj vyššia a je závislá od individuálnej skúseností a schopností vybraného kandidáta.
  • Termín nástupu: Ihneď alebo s dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- evidencia dochádzky pracovníkov odd. LOG
- sledovanie a riadenie skladového hospodárstva (layout skladov, poriadok v skladoch )
- sledovanie a evidencia obalového hospodárstva, zákazníckych odvolávok a kontrola ich správnosti a zákazníckych portálov
- vecná a cenová kontrola odchádzajúcich faktúr
- cenová kontrola prichádzajúcich faktúr
- evidencia rámcových zmlúv, kontrola predajných cien
- sledovanie hodnotenia dodávateľov
- pokyny pre riadenie inventúry materiálov, obalov
- sledovanie nábehu/výbehu nových dielov, ZTYP
- sledovanie procesu nakládok a vykládok dopravných prostriedkov
- zabezpečiť spokojnosť zákazníkov
- riadi a koordinuje nákup a udržiavanie optimálneho množstva zásob v spoločnosti
- zodpovedá za celkové riadenie logistiky spoločnosti
- riadi podriadených pracovníkov, spolupracuje s vedúcimi ostatných útvarov

- 13. a 14. plat
- príspevok na dopravu za každý mesiac
- príspevok na stravovanie
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- Vianočná darčeková poukážka
- možnosť práce pre zahraničnú spoločnosť v oblasti automobilového priemyslu s medzinárodným zázemím

- minimálne 3 roky skúseností na podobnej pozícii v oblasti logistiky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Teams - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

- analyzovanie a riešenie problémov
- samostatnosť
- pozornosť
- praktické myslenie
- analytické myslenie
- precíznosť (presnosť)

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby automobilových súčiastok.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov