Pridať inzerát

Mzdová účtovníčka

Edscha Velky Meder, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mostová 41, 932 01 Veľký Meder
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 150 EUR/mesiachrubá mzda: od 1150 € a viac podľa skúsenosti
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Sleduje zmeny legislatívy, organizačných predpisov a zapracováva ich do vedenia personálno – mzdovej agendy.
- Eviduje a ukladá interné, mzdové predpisy a ostatné podklady pre vyplácanie miezd, spracováva výplatné listiny.
- Samostatne vedie a komplexne spracováva mzdovú agendu a zmysle platnej legislatívy.
- Likviduje mzdy a ostatné mzdové zložky zamestnancov organizácie.
- Vedie evidenciu o čerpaní mzdových prostriedkov.
- Likviduje štátne a nemocenské dávky.
- Vedie mzdové a evidenčné listy zamestnancov.
- Spracováva štatistické výkazy a hlásenia príslušným orgánom.
- Vyhotovuje doklady pre zúčtovanie poistného a kontroluje dodržiavanie poistných podmienok.
- Zabezpečuje styk s poisťovňami.
- Vydáva potvrdenia o výške príjmov.
- Vykonáva ročnú uzávierku miezd, ročné zúčtovanie preddavkov dane z príjmov zo závislej činnosti.
- Spolupracuje s ostatnými organizačnými zložkami zamestnávateľa.
- Vykonáva mzdovú agendu prostredníctvom výpočtovej techniky.
- Zasiela výkazy v elektronickej forme.
- Zodpovedá za správnosť a včasné zaslanie výkazov a reportov.
- Spracováva kompletný dochádzkový a jedálny systém, a s nimi súvisiace podklady

- hrubá mzda: od 1150 € a viac podľa skúsenosti
- 13./14. plat
- príspevok na dopravu za každý mesiac
- príspevok na stravovanie
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- Vianočná darčeková poukážka
- možnosť práce pre zahraničnú spoločnosť v oblasti automobilového priemyslu s medzinárodným zázemím,
- možnosť profesijného rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

SOFTIP - pokročilý
RON dochádzkový systém - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- základy podvojného účtovníctva
analytické myslenie, pozornosť, precíznosť (presnosť)

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby automobilových súčiastok.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mostová 41
932 01 Veľký Meder