Pridať inzerát

Kuchár bistro Aziakju, OC Central

EDO KIN group,s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Metodova, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 1 800 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vitajte v EDO-KIN bistre, kde Vám na tanieri ponúkame chute celej rozmanitej Ázie. Aktuálne hľadáme posilu do nášho tímu - kuchára do našej prevádzky AZIAKJU v Centrali v Bratislave.
Náplňou Vašej práce by bolo okrem reprezentácie značky EDO-KIN aj nasledovné:
- zaistenie efektívneho priebehu všetkých operácií spojených s výrobou teplej kuchyne v súlade s internými štandardami a postupmi,
- zodpovednosť za dodržiavanie hygienických a kvalitatívnych štandardov.

- Práca v zaujímavom kolektíve v stabilnej spoločnosti
- Možnosť postupu na vedúcu pozíciu v rastúcej sieti reštaurácií
- Zabezpečenie stravovania počas smeny
- Mimo pracovnej smeny zľavy na akékoľvek jedlá z jedálneho lístka vo všetkých
našich reštauráciách
- Pravidelné spoločné akcie pre všetkých zamestnancov
- Zaškolenie v oblasti ázijskej gastronómie a produktového portfólia

Informácie o výberovom konaní

Životopis prosím zasielajte cez dole uvedený odkaz.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.11.2021 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Radi medzi sebou privítame človeka, ktorý:
- má blízky vzťah k ľuďom a gastronómii,
- má platný zdravotný preukaz,
- má príjemné vystupovanie,
- vykonáva prácu s dobrým pocitom,
- je ambiciózny a rád by sa stal vedúcim novej prevádzky, ktorú budeme v najbližšej dobe otvárať.

Sme mladá rozrastajúca sa spoločnosť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

EDO-KIN GROUP s. r. o.
Ráztočná 25
821 07 Bratislava

Kontakt