Pridať inzerát

Key Account Manager

Edgar Baker s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2 500 EUR/mesiac13.ty a 14.ty plat
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spolupráca pri vývoji a príprave viackanálovej obchodnej stratégie a plánu trhu
- zodpovednosť za rozvoj partnerskej siete, obchodnej stratégie
- viesť a aktívne sa zapájať do komerčných projektov na klastrovej úrovni
- riadiť a rozvíjať vzťahy s kľúčovými obchodnými partnermi
- byť plne zodpovedný za implementáciu stratégie
- podieľať sa na tvorbe komerčných programov, zabezpečiť implementáciu komerčných programov, zodpovednosť za riadenie výkonnosti a finančnej efektívnosti
- efektívne alokovať rozpočet k riadeniu implementácie strategických plánov a priorít

Zaujímavý balík benefitov bude kandidátom predstavený na pohovore.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca v oblasti FMCG.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Key Account Manager alebo obdobné v oblasti FMCG

Počet rokov praxe

5

- manažérske skúsenosti
- silné strategické myslenie
- orientácia na výsledok
- skúsenosti s projektovým manažmentom a schopnosť viesť projekty
- silné vyjednávacie schopnosti
- schopnosť motivovať tím, budovať vzťahy
- anglický jazyk na plynulej úrovni slovom aj písmom

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Hornáčková
E-mail: poslať životopis