Pracovník pre riadiace centrum nákladnej dopravy - Polročný projekt - Práca v Nemecku. Mzda 1600€ + 1000€ diéty

Edgar Baker s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiac1600€ + diéty cca 1000€/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme pracovníka pre riadiace centrum nákladnej dopravy na polročný kontrakt do NEMECKA.
Toto sú vaše úlohy:
◆ Získavanie a správa dokladov o doručení
◆ Tvorba štatistík a reportov
◆ Priraďovanie VZ vozíkov k miestam nakládky a vykládky v spoločnosti
◆ Získavanie a vyhodnocovanie ponúk pre vnútroštátnu a medzinárodnú prepravu tovaru
◆ Oznamovanie zásielok zasielateľom
◆ Plánovanie nákladného priestoru v danom období
◆ Sledovanie termínov a či sú správne spracované objednávky; začať vhodné opatrenia v prípade odchýlok
◆ Plánovanie prichádzajúcich a odchádzajúcich nakládok a vykládok v rámci Nemecka, EÚ a krajín mimo EÚ
◆ Porovnanie nákladov na dopravu a pomoc pri zadávaní spoločných objednávok s oddelením nákupu
◆ Kontrola faktúr za medzi prepravné a špeciálne prepravy
◆ Kontrola a realizácia digitalizácie prepravných a dodacích dokladov (skenovanie údajov a prihlásenie do ERP systému)

- ubytovanie bude zabezpečené v slušných podmienkach s izbami pre maximálne 2 osoby

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za Váš životopis v Nemeckom jazyku.
Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky stanovené klientom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná výrobná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

◆ minimálne 2 roky na podobnej pozícii výhodou
◆ Nemecký jazyk – bezproblémové používanie ústne aj písomne
◆ Nezávislý, štruktúrovaný spôsob práce
◆ Silné komunikačné schopnosti
◆ Schopnosť pracovať v tíme

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Janka Šimková
E-mail: poslať životopis